Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][PL]Yitian2 - jeden z najstarszych i najlepszych serwerów Metin2


adin40

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yt2logo.png

 

dedyk.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

i7

ram.png

24GB

net.png

10 GBps

linki.png

 

web.png

 

To jest ukryta treść, proszę

 

reg.png

 

To jest ukryta treść, proszę

 

klient.png

 

To jest ukryta treść, proszę

 

rank.png

 

To jest ukryta treść, proszę

 

info.png

 

 

npc.png

 

handlarzez.jpg

 

 

start.png

 

startfl.jpg

 

ulepszacze.png

 

Wymagane

 

 

exp.png

 

300% - 500% (im mniejszy poziom tym EXP leci lepiej)

 

 

drop.png

 

100%

 

 

yang.png

 

100% - 200% (zależy od LvL)

 

 

video.png

 

 

 

Zamknieta.png

 

kontakt.png

Strona Główna -> Zakładka "Ekipa"

 

 

team.png

 

[HA]Tognarr

 

[CoMa]Darsenix

 

[GM]LYMIX

 

 

 

autor.png

 

 

Nasz serwer wyróżnia wiele rzeczy - ja przedstawię jedną. Jesteśmy jednym z najstarszych serwerów w Polsce - gwarantujemy ciągłość usługi już od ponad 30 miesięcy! Nasi administratorzy to doświadczeni, odpowiedzialni ludzie którzy wiedzą jak serwer powinien być skonfugurowany tak aby działał dobrze. Nasz serwer ma zawsze najnowsze pliki serwerowe, nowe bronie, zadania, mapy - nigdy nie stoi on w miejscu. Nasi GameMasterzy postarają się udzielić Wam pomocy pod każdym względem - nie zastanawiaj się! Wejdź i sam się przekonaj!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

"jeden z najstarszych i najlepszych serwerów Metin2" - śmiech co do tej drugiej rzeczy.

"Nasz serwer wyróżnia wiele rzeczy" - wymienie za Ciebie drugą, mianowicie sprzedawanie eq nie dostępnego dla "normalnych", uczciwych graczy nie korzystających ze wspomagaczy.

 

Ten serwer był jednym z najlepszych za czasów XLast'a, ale teraz to śmiech na sali.

Nie polecam bo bez wydania zł. nic nie osiągniesz.

 

@edit

 

"Gównie mnie obchodzi, ze to zjebany serwer" - wow, gówno Cie obchodzi, że to zjebany serwer i sam go tak określasz, a jednak zapewne tam grasz.

Poza tym nie musisz tylko możesz wygrac konkurs.

Opublikowano

ty nie musisz tylko chcesz, bo jesteś tak uzależniony od metina że jak nie wygrasz to zabijesz rodziców krzesłem

Opublikowano

Server, stworzony przez debili, dla debili.

 

Tak, samo jak w GF, kończa im się duże zyski i wprowadzają super konkursy w których można wygrać teflony oraz MP4.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Proszę, zobaczyć to ścierwo.

 

Rzygam już tym serverem. I żal mi się robi że bachory wydają ciężko zarobiona, przez ich rodziców kasę.


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...