Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy server Minecraft 40 SLot 24/7h Online No Premium Zapraszam FreeBuild DEDYK!


eidos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjec.png

Serwer: VPS

 

Adres IP: s12.csrv.pl:14058

 

PREMIUM I NO PREMIUM

 

 

 

Nazwa serwera: Cataclysm

Typ Serwera: FB

Serwer Online: 24/7

Ilość Slotów: 40

Spawn Potworów:ON

Spawn Zwierząt:ON

Pvp:OFF

Whitelist:OFF

 

najwazniejszepluginy.png


  •  
  • LWC
  • iConomy
  • FalseBook
  • FalseBook
  • WarHub
  • I WIELE WIECEJ

 

Opublikowano

Juz all Zrobione prosze nie Spamic Glupot mielismy zle jeden plugin ustawiony juz all git

Opublikowano

Nie polecam serwera . Administracja nie ogarnia , tylko widzialem ze 1 mod charuje za wszystkich. Uprawnienia dla graczy zle sa skonfigurowane , miasto troszke brzydkie zrobione world editem

 

Nie polecam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Powiedz a co za roznica czym zrobic dzialke recznie czy WordEdit chyba lepiej zrpbic szybko dzialke WordEdit niz recznie charowac a Mod Robi to co do niego nalezy i on nie nazeka ... Mysle ze twoja Opinia Jest nie wlasciwa Wiekszosc Serverow MC robi sie za pomoca Wolrd Edit od Tego Ten plugin jest zeby stworzyc cos szybciej ... Dziekuje i pozdrawiam

Opublikowano

Siemka zapraszam was na serwer Minecrafta serwer jest hamachi

A wiec :

Rekrutacja Of

Serwer online 8:00-23:00 (czasami później)

Id sieci

PolMc2

Hasł0

12345

Ip 5.52.230.190

Bardzo duo pluginuw

Zapraszam

1316203915-U255649.gif
Opublikowano

Powiem tak moze admin nie zobaczyl wiesz jaki maja oni spam? wielki Odswierzam i przepraszam za niedogodnosci

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...