Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta-Przygoda Dedyk |NO-WL | 10 slotów|


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

onlinen.png


  • Zawsze xD
    H@:kondzio.

 

 

informacjec.png


  • Serwer: Dedykowany
    Adres IP: s12.csrv.pl:14117

screenyh.png


  • Brak.

 

noweinformacje.png


  • Pluginy:
    WorldEdit
    xAuth(jakos tak)
    Jobs
    AutoSAve
    I wiele inncyh
    World
    World,Nethr
     
    .

Na serwerach gram pod nickiem:

 

Nick : Vesh

 

Aktualnie gram na nevethis.tk

Opublikowano

To kur*** za przeproszeniem jakis pojebany server dostlem bana po 1 dni ze niby cos tam podpalilem a jakis gostek ktury adminowi sie podlizuje muwi co ma robic i niby rze ja tak kolo tego chodzilem a bylem caly czas w hacie mojej ban nie wiem za co sie pytalem i brak odpowiedzi ignoruja myslalem ze server ok ale to syf ten kolega admina jak cos mu sie nie podoba to powie adminowi i on to robi albo zbanuje server do h** poerdol*** dzieci nic nikt nie odp za co ignoruje itp jeden przeklina ten kolega admina przeklina a admin nic a jak ktos inny to pwenie ban a jest zakaz przeklinania dzisiaj mnie straszyl banem bo kopalem obsydzian daleko gdzie nikogo nie bylo nie polecam servera za hu*a rozpierdziel jak nic tam jest

Sory za orty ale nowa klawiatura i szybko pisze to na blendy nie zwracam uwagi.

Opublikowano

Przepraszam że przerwie wasze rozmowy ale temat do zamkniecia zapomniałem a i podania składac na

 

//Zakaz umieszczani linków do inny for.

Na serwerach gram pod nickiem:

 

Nick : Vesh

 

Aktualnie gram na nevethis.tk

Opublikowano

Na temat servera wypowiadaja sie osoby ktore nie znają ortografi albo maja mniej niz 20 postów .

xD

Z wyjątkiem Zieleniec11.

QYUhDIk.png


×
×
  • Dodaj nową pozycję...