Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Konkurs z okazji "Pierwszej Rocznicy Serwisu YourSpeak. (serwer ts3)

 

 

 

 

DATA TRWANIA KONKURSU: 24.09.2011-25.09.2011

GODZINY TRWANIA: 24.09: 12:00-21:00, 25.09: 12:00-20:00

 

 

 

 

Regulamin Konkursu:

 

1. Zgłoszenia składane są droga mailową, adres poczty jest następujący - [email protected]

 

2. Przyjmowane będą tylko stałe grupy bez możliwości wymiany graczy w trakcie, bądź podczas czekania na mecz, bez istotnego uzasadnienia nieobecności.

 

3. Tylko Lider grupy wysyła zgłoszenia na wyżej wymieniony adres e-mail.

 

4. Obowiązkiem Lidera jest wpisanie Nicku z Serwera TS3 YourSpeak.pl oraz nicku z gry League of Legend's wszystkich osób należących do danej grupy.

 

5. Mecze będą typu: Custom Game, 5v5.

 

6. Przynajmniej jedna osoba z każdej startującej grupy musi mieć zainstalowany program "xFire".

 

7. Podczas ładowania się postaci do meczu, osoba z wyżej wymienionym programem musi mieć go odpalonego wraz z włączoną opcją "Broadcast", czyli transmisji na żywo.

 

8. Do każdej z grup zostanie przydzielona jedna osoba z Administracji YourSpeak.pl która bezstronnie będzie pilnować wyniku spotkania, oglądając mecz poprzez transmisję na żywo dzięki programowi "xFire".

 

9. Podczas trwania meczu Administratorzy będą bacznie zwracać uwagi na różnego typu kłótnie bądź też, sytuacje typu AFK, zamierzone "Feedowanie" przeciwnika, itp.

 

10. Punkty będą naliczane systemem:

- wygrana: 3 pkt.

- przegrana: 0 pkt.

- nie przestrzeganie regulaminu: -2 pkt.

- problemy podczas rozgrywki: -1 pkt.

 

11. Walki będą losowane przez Głównego Administratora "Smok" za pomocą skryptu losującego numery uczestniczących grup.

 

12. Zapisy będą przyjmowane od dnia: 10 sierpień 2011 r. do dnia 22 wrzesień 2011r.

 

13. Uczestnicy mają obowiązek przestrzegać powyższego regulaminu, jeżeli tak się nie stanie, grupa będzie zdyskwalifikowana.

 

14. Wziąć udział mogą wszyscy chętni.

 

15. Grupy zostaną przedstawione po zamknięciu rejestracji w obecnym dziale, i będą gotowe dnia: 23.09.2011r.

 

16. Osoby z Administracji przydzielone do poszczególnych grup mają najważniejsze zdanie.

 

 

 

Przewidywane nagrody:

 

Złoty Medal: Serwer Ventrilo na miesiąc (100 slotów) + kanał ViP na stałe na serwerze YourSpeak.pl + Logo o tematyce League of Legend's zaprojektowane przez YourSpeak.pl

 

Srebrny Medal: Serwer Ventrilo na miesiąc (50 slotów) + kanał ViP na stałe na serwerze YourSpeak.pl + Logo o tematyce League of Legend's zaprojektowane przez YourSpeak.pl

 

Brązowy Medal: Serwer Ventrilo na miesiąc (40 slotów)

 

Czwarte Miejsce: Serwer Ventrilo na miesiąc (35 slotów)

 

Piąte Miejsce: Serwer Ventrilo na miesiąc (30 slotów)

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Nagrody w postaci serwerów Ventrilo Sponsorowane są przez GAMEBIT.pl

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

kontakt:

 

TS3 - Address:

ts.yourspeak.pl:10000

 

email - [email protected]

Edytowane przez RiaQaS
ouve5v.png
Opublikowano

7. Podczas ładowania się postaci do meczu, osoba z wyżej wymienionym programem musi mieć go odpalonego wraz z włączoną opcją "Broadcast", czyli transmisji na żywo.

Życzę powodzenia . Raczej mało ludzi ma taki upload ...

zakaz handlu

Opublikowano (edytowane)

turniej nie będzie niewypalem :) wejdzcie na TS o podanym adresie udzielimy Wam wszystkich informacji :)

 

 

jesteśmy profesjonalistami - mamy poważnych sponsorów ;]

Edytowane przez RiaQaS
ouve5v.png
Opublikowano

Zz szacunkiem ,ale robicie laske za udzial w tym konkursie ,zgloszenia powinny byc na forum i rozgrywany normalnie a zamiast robic sobie 1000 problemow ,to nagroda powinno byc po 585 Rp czy ile tam .. I czy temat nie powinien byc zamkniety? To jest jakby reklama i ten turniej nie dotyczy MPC.

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...