Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]WayCraft [DEDYK 24/7] [NO-WL] [FB] [20 SLOTÓW] [1.7.3]


WayCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chcę wam zaprezentować nasz serwer Minecraft .

 

Jest to serwer FreeBuild. Budujemy więc co tylko chcemy.

Chcesz dzialke ? Pisz do Admina w grze lub na forum podanym nizej .

Masz pomysl na budowe pisz na forum .

 

Na serwerze beda sie odbywać rozne eventy z nagrodami ;)

Beda tez krecone filmiki na YouTube z życia serwera na kanale YouTube : PUCraft

 

 

Sprzęt :

 

Procesor Intel i7 4x 2x 2.66+ GHz

Pamięć RAM 24GB DDR3

Dyski twarde 2TB SATA II

Łącze 100 mbit nielimitowane

Uptime 99,9%

 

IP : s11.csrv.pl:13526

 

 

-20 slotów

-NO-WL

-NO-PREMIUM

 

PROSZE o PONOWNA REJESTRACJE NA SERWERZE ! - problem z hakerem - zgloszono na policje.

 

ZOSTALY NAPRAWIONE LWC I JOBS ! ZOSTALY TEZ DODANE NOWE PLUGINY . WIECEJ INFO NA /warp miasto2

 

 

 

Zapraszamy do Gry .

Opublikowano

Bardzo fajny serwer. Miła administracja, gracze, bardzo rozbudowana mapa , aż chce się grać ;P Polecam .

Daj Plusa nie żałuj.

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Witam. Zaczynam dopiero minecrafta i mam pytanie... wbiłem się na serwer nie moge się ruszyć. Jest napisane "musisz być zalogowany". Co mam zrobić?

Opublikowano

Umieszczenie linku do zewnętrznego forum w publikacji serwera spowoduje w kolejności :
1. Warn 5% - W przypadku dalszych oporów :
2. Warn 10% - W przypadku dalszych oporów :
3. Blokada konta na 7 dni + usunięcie publikacji serwera.

 

Usuń link do forum.

Opublikowano

a wiec ocenie serva 10/10 oby tak dalej

 

mili admini gracze spoko dzialki w dobrej wielkosci

 

 

ps:jutro robie do domku reszte pieter:)

hehemessi.png
Opublikowano

Beznadziejny serwer, piszę do admina że znalazłem już wolną działkę a ten odpisuje ,,Idz na /warp miasto3 i wybierz wolną a później zawołaj'' po czym wychodzi z serwera. Nie ogar, nie polecam! Brzydkie miasto tak poza tym.

 

0/10

Opublikowano

Beznadziejny serwer, piszę do admina że znalazłem już wolną działkę a ten odpisuje ,,Idz na /warp miasto3 i wybierz wolną a później zawołaj'' po czym wychodzi z serwera. Nie ogar, nie polecam! Brzydkie miasto tak poza tym.

 

0/10

 

 

lolek123q

 

kazdy dostal dzialke odrazu jak tylko wszedl na serwer , mozesz sie zapytac innych graczy.. nikt nie musi czekac .

 

piszesz? dostajesz ! - proste.

 

Przykro mi ze zostales pominiety . Widocznie musialem gdzies isc..

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie . Po moich "oględzinach" na serwerze dostrzegłem:

Plusy:

Prawie brak lagów

 

Minusy:

Nieogarnięte dzieci

Brak ogarnięcia pluginów przez administratorów

 

Więcej bym wymienił jakbym pograł tam kilka godzin .

Pozdrawiam R.

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie . Po moich "oględzinach" na serwerze dostrzegłem:

Plusy:

Prawie brak lagów

 

Minusy:

Nieogarnięte dzieci

Brak ogarnięcia pluginów przez administratorów

 

Więcej bym wymienił jakbym pograł tam kilka godzin .

Pozdrawiam R.

 

 

Przepraszam bardzo ale jak możesz oceniać graczy ?

Co by nie było to czysta obraza, a każdy ma prawo do gry :)

Więc oszczędź sobie takich komentarzy :)

 

a co do reklamy swojego serwa w moim temacie zostal wyslany raport ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...