Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MOD] Jedyny działający mod / sposób na działające mody


Jakub00s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jako, że nie mogłem się pogodzić z tym, że mój ukochany modzik już nie działa, skonstruowałem metodę na odpalenie mojego moda oraz ew. innych modów (te na mapki też). Nie będę owijał w bawełnę, oto ów sposób:

 

  1. Pobieramy (o ile nie mamy) Warrocka, chapter 2/3. Nie może być z ostatnim updatem (5.08.2011)! Możemy go pobrać, z gammefirst live.
  2. Instalacja warrocka
  3. Patchowanie: Pozwalamy patchować się warrockowi do przedostatniego update, potem updater zamykamy
  4. Tworzymy plik wsadowy windows uruchamiający warrock.exe. Jeśli ktoś nie umie, proszę:
    http://www.mpcforum.pl/topic/420705-tut-obejscie-warrockexe/


  5. Pobieramy i instalujemy moda
  6. Podmieniamy grafiki (tekstury) z najnowszego warrocka (5.08.2011) do naszego, starszego, gdzie działają mody.
  7. Klikamy PLUS znajdujący się pod moim postem.
  8. Komentujemy niżej.
  9. Cieszymy się, że ktoś chciał podzielić się z wami na forum, mógł przecież zachować to dla siebie.
  10. Wreszcie odpalamy grę za pomocą pliku wsadowego (.bat) i cieszymy się działającym modem

 

Screen:

screenshot000s.jpg

 

Jakub00s mod (w linku download, opis i skan):

http://www.mpcforum.pl/topic/416996-mod-jakub00s/

 

Moderatora uprzejmie proszę o podpięcie tematu.

 

Miłej gry, Jakub00s.

Każdy kolejny PLUS motywuje do dalszej pracy

Opublikowano

to dziala

 

ja tak zrobilem juz dawno ale przez to nie widzisz nikogo ze strojem bikini.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Działa to w 100 % ! Jednak znalazł się sposób na obejście ;]

 

EDIT

 

Cieszyłem się, że działa, ale pac ;///

Wszystko mi padło, bo ten plik wsadowy windows nie działa mi na 7 64 bit...

Opublikowano

Dzięki wam za pomoc, już udało mi się uruchomić te obejście, ale już podczas dalszego uruchamiania (te ładowanie po hack shieldzie) pojawia mi się takie coś:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/851/beztytuutrq.jpg/

 

I nie wiem co zrobić ;/

Ps. Podmieniłem oryginalny mod na ten :

http://www.mpcforum.pl/topic/416996-mod-jakub00s/

Opublikowano
Pozwalamy patchować się warrockowi do przedostatniego update, potem updater zamykamy

 

Niby jak to wyczuć jak mamy przerwać patchowanie. Rozumie, że na przykład będzie 5/6 to mamy przerwać. Tak?

wyjebisty3rr0r.png

 

Mam zbugowanego WR. W grze jest dobrze. Mam 18 lvl. Na stronie pisze, że mam 19 lvl. xxxxxDDDDD

 

Jeśli pomogłem daj +, to nie boli, ale na pewno komuś pomoże. ^-^

 

Zbieram +, nie -

 

 

Moje mody:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400559-mode-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2848579__fromsearch__1#entry2848579

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400888-mod-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2850796__fromsearch__1#entry2850796

 

Moje TuT-y:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/402618-tut-wszystko-o-zombie/page__p__2864308__fromsearch__1#entry2864308 ----------------------------------------------- 14mcaau.png

Opublikowano

@up to wtedy, jak będziesz chciał odpalić, to od początku będzie znów się patchował.

@topic - robiłem tak, wtedy jak mi się nie chciało aktualizować a chciałem sobie pograć. Ale i tak musiał patcha rzucić, bo crash.

Opublikowano

@UP

ale odpal po przerwaniu przez plik .bat

wyjebisty3rr0r.png

 

Mam zbugowanego WR. W grze jest dobrze. Mam 18 lvl. Na stronie pisze, że mam 19 lvl. xxxxxDDDDD

 

Jeśli pomogłem daj +, to nie boli, ale na pewno komuś pomoże. ^-^

 

Zbieram +, nie -

 

 

Moje mody:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400559-mode-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2848579__fromsearch__1#entry2848579

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400888-mod-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2850796__fromsearch__1#entry2850796

 

Moje TuT-y:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/402618-tut-wszystko-o-zombie/page__p__2864308__fromsearch__1#entry2864308 ----------------------------------------------- 14mcaau.png

Opublikowano

UWAGA

 

Mi to działa!!!!

ZNALAZŁEM SPOSÓB ŻEBY NIE CRASHOWAŁO!

Wystarczy podmienić textury i mapy. Jak sami wiecie, znikło kilka bugów w grze i przez to crashowało.

wyjebisty3rr0r.png

 

Mam zbugowanego WR. W grze jest dobrze. Mam 18 lvl. Na stronie pisze, że mam 19 lvl. xxxxxDDDDD

 

Jeśli pomogłem daj +, to nie boli, ale na pewno komuś pomoże. ^-^

 

Zbieram +, nie -

 

 

Moje mody:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400559-mode-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2848579__fromsearch__1#entry2848579

 

http://www.mpcforum.pl/topic/400888-mod-by-wyjebisty3rr0r/page__p__2850796__fromsearch__1#entry2850796

 

Moje TuT-y:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/402618-tut-wszystko-o-zombie/page__p__2864308__fromsearch__1#entry2864308 ----------------------------------------------- 14mcaau.png

Opublikowano

Działa to jedynie przez to, że plik warrock.exe jest ze starej wersji. W wersji przed update ten plik nie miał zabezpieczeń, a teraz już ma.

Nie potrzeba instalować całej gry, wystarczy podmienić ten jeden plik.

Jeśli podmienicie stary plik warrock.exe z nowym to mody będą działać, ale gra po 15 minutach gra będzie crashować, więc jedynie

mody z modyfikacją IS się przydadzą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...