Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Opis] Jak to naprawdę jest z "Legalnością" Pryw. Serw.


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj szukając informacji na stronach takich jak:

wikipedia.pl

forumprawne.org

ymirgames.com

I paru innych stronach, dowiedziałem się poniższych informacji:

 

Serwery prywatne

Działają również nielegalne, prywatne serwery (głównie w Chinach, Włoszech, Niemczech i Polsce[22]) uruchomione w domu na komputerach stacjonarnych, często w sieci VPN przy pomocy aplikacji Hamachi; lub wykupionych serwerach dedykowanych. Często wprowadzanych jest wiele autorskich zmian jak np. zwiększony maksymalny poziom doświadczenia postaci (pomiędzy 99 a 255), nowe questy czy skrypty. Dzięki temu gra na nich może być łatwiejsza i dynamiczniejsza (np. doświadczenie przybywa szybciej, łatwiej zdobyć przedmioty).

 

Koreańska firma Ymir Entertainment od niedawna zaczęła blokować i karać prywatne serwery założone w chinach. Kolejnymi krajami na liście będą Niemcy a następnie Polska.

 

Serwer mozna stawiać jeżeli kupione zostały orginalne pliki. Co do edycji to możemy dowolnie dodawać NPC i inne rzeczy. Podmiana plików jest dowolna, tylko w wypadku jeżeli łączymy się z licencjonowanym serwerem.

 

Zawarłem najważniejsze informacje na temat Legalności Prywatnych Serwerów.

Jak możecie to skomentować?

 

Pozdrawiam.

Kontakt ze mną & moja strona domowa: http://xeer.tech

Opublikowano

Jak to skomentować ? Hmmm..

Chyba każdy wie że posiadanie plików jest nie legalne .

No chyba że wykupisz je od YMIR.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...