Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ss]Zostałes wylosowany...Następny dzieciak


dandzio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Tu GrzyboWP z serwara Exandros na plu

Dziś okolo godz 19 zdarzyła mi sie baaardzo dziwna zecz oO

Napisał do mnie Gm

Prosił bym o dokladne przeczytanie :)

To jest jakie posrane takie zeczy na plu

 

Tam jescze bylo witam elo..

 

http://imageshack.us/f/189/0807191845.jpg/

http://imageshack.us/f/535/0807191913.jpg/

http://imageshack.us/f/196/0807191923.jpg/

http://imageshack.us/f/31/0807191929.jpg/

Opublikowano

Boże..

 

Nie chce mi się całego czytać, wiesz, że jak napisze do Ciebie gm, to okienko jest innego koloru, nie ?

 

A prefiks przed nickiem, to [GM] nie |GM|...

 

Nie wysyłaj nigdzie sms'ow, nie wierz w yang hacki, nie wierz w darmowe itemki ze strony administracji.

 

 

 

 

Nie odpisuj takim ludziom...

 

 

52287137559562145640.png

Opublikowano

Ale z Ciebie noobek :) ma nick |GA|... a gmi mają [GM]... [TGM]... itp...

 

Masz szczęście, że nie miałeś telefonu na abonament ^^

Koleś chciał, żebyś mu wysłał SMS na jakąś grę, albo Paypal [jego] czy coś w tym stylu :)

 

Nie usuną Ci konta...

Opublikowano (edytowane)

Uff ale przyznam szczeze bardzo latwo sie nabrac

i jak oni to roba ze maja takie nicki

? i jak cos pisze to [GM] lol3

Moze wyslac to do suportu? takie info dla nich

Edytowane przez dandzio
Opublikowano

On pisał |GA|jego nick:[GM]

 

A jakby był gm, to by było [GM]Nick:

 

Możesz wysłać tą rozmowę do supportu, dostanie perma.

 

 

 

 

 

52287137559562145640.png

Opublikowano

gm pisze na zloto :D odrazu widac ze to nie gm nie widziales nigdy jak spamuje ze prawdziwi gm maja [GM]

i cos tam pisze ze pisz na zloto xD

@edit

wedlug mnie to proba kradziezy :D chyba idze takie cos na policje zglosic bedze koles mial problemy :)

Opublikowano

Alle noob z Ciebie -.-

 

Wyjdź z tąd !

 

 

[GM] tma gdzie piszesz powinno byc tam gdzie login -.-

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

hahahhahahah szkoda ze cie nieojebał to bys mial nauczke na nastepny raz ze takim bucom nie wolno wierzyc :)

Opublikowano

buahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahah o boshe jaki zje*any kid :D myśli ze kogoś nabierze było widać ze to nie GM bo pisało jak dobrze zobaczyłem Siidarian:[GM] jak widać te " [GM] " dopisywał za każdym razem prawdziwy GM wyglądał by tak : [GM]Siidarian :D

Opublikowano

Hehe;p idiota;D po tresci widac ze jest to zaplata za jakis przedmiot na playspanie (czy czyms takim) sam tam kupowalem;p ojebal by Cie na wiecej niz 24 zika... jak masz abonament to mozesz za smsa wybulic w kij kasy:D

Opublikowano

Alle noob z Ciebie -.-Wyjdź z tąd ![GM] tma gdzie piszesz powinno byc tam gdzie login -.-

Hipokryta wyzywa innego ,a sam piszę "z tad". . .

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

  • 5 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...