Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drugi Temat Z Promlematycznym Koniem !


Gość robo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak mam konia ma 2 lvl 2gi zrobiłem wczoraj chciałem znowu 3ci tego samego dnia zrobić ale jakieś krzaki na końcu z ? wyświetlało więc pomyślałem że muszę mu dać ,,odpocząć'' ok.Dzisiaj jest to samo o.O nie wiem o co chodzi .

 

-questy wszystkie przeczytane.

-koń nie jest zmęczony ani głodny.

-klikam dobry wybór na 110% dzięki wczorajszej pomocy '-'.

-Medal mam,wyżucałem i brałem z ziemi go kilka razy.

 

1.screen

 

http://www.bankfotek.pl/view/265690

 

2.screen '-`

 

http://www.bankfotek.pl/view/265692

 

Kto dobrz pomoże ma gwarantowawne 3 PIĄTKI

 

Edit:Abby+translator = y także kopalni, aby wyeliminować fflJE jak Yao Ming <<??

 

EDIT2:Wydaje mi się że sprawa rozwiązana,musze poczekać 24 GODZINY a myslalem ze 1 noc tylko hehe ok dzięki !

 

do zamknięcia...chyba '-`

Opublikowano

Musisz odczekac 1 pelny dzien czyli robiles wczoraj o 16 to gdzies w okolicach 15-16 bedziesz mogl robic ;]

Dawne czasy na ProMT2 z moją najlepszą gildią PALESTYNĄ!

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

 

 

 

 

Pozdrawiam P0WER :)

Opublikowano

ja mam gorszy problem bo ten koń nie chce się uczyć. mam medal i dupa nie ma takiej zakładki u stajennego

Opublikowano

@Mounthains

 

Przeczytaj wszystkie zwoje zadań(questów) po lewej są ,poklikaj OK we wszystkich czy co tam tak żeby nie było żadnego jak ctrl+Q ukryjesz to nic nie da '-'

 

Jak już przeczytasz to popróbuj po kolei wszystkie opcje ,bo nie pamiętam jaka to była. (opcje stajennego jak coś ;p)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...