Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Znacie jakieś gry wyścigowe online ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :), mam do was pytanie dotyczące gier wyścigowych :) a mianowicie gier wyścigowych Online :) Coś takiego jak NFS World ale to już mi się przejadło i nie da się samochodów tuningować :(

Nie podawajcie takich tytułów jak: Juiced 2/1 czy NFS :) Najlepiej jakby gra była typowo online i nie zajmowała więcej niż półtorej Giga :P [net 2 mb/s :(]

 

Za fajne odpowiedzi będzie nagroda w postaci +/- 5 i komentarzy na profilu :)

r718w5.png

Opublikowano

Track mania united forever jakoś tak chyba ,ale to się deczko różni od nfs.

 

Jak jakiś tytuł mi się przypomni to napiszę

Opublikowano

OK nie o to mi chodziło ale masz + :)

Czekam an dalsze propozycję :P

 

@Edit Wiecie co obejrzałem filmik z tej gry a właściwie recenzję i bardzo mi się podoba :) Małe wymagania grafa ujdzie i extra dźwięki w sumie to najbardziej mi się podoba :) Tylko nie wiem jak jest z wagą pliku :) i czym się różni wersja płatna od wersji free :( Poczytam i dam edita

 

@Edit 2 OK zadzwoniłem do kumpla który posiada TrackManie i pożyczy mi klucz :P Gra zajmuję tylko 1 GB więc to tylko chwile pobierania :) Jeśli jednak znacie jakieś inne tytuły to proszę podawać :)

 

@Edit 3 Niestety kolega nie może znaleźć kluczy :( i moje pytanie brzmi czy wersja darmowa też posiada tryb Multi ?

r718w5.png

Opublikowano

OK nie o to mi chodziło ale masz + :)

Czekam an dalsze propozycję :P

 

@Edit Wiecie co obejrzałem filmik z tej gry a właściwie recenzję i bardzo mi się podoba :) Małe wymagania grafa ujdzie i extra dźwięki w sumie to najbardziej mi się podoba :) Tylko nie wiem jak jest z wagą pliku :) i czym się różni wersja płatna od wersji free :( Poczytam i dam edita

 

@Edit 2 OK zadzwoniłem do kumpla który posiada TrackManie i pożyczy mi klucz :P Gra zajmuję tylko 1 GB więc to tylko chwile pobierania :) Jeśli jednak znacie jakieś inne tytuły to proszę podawać :)

 

@Edit 3 Niestety kolega nie może znaleźć kluczy :( i moje pytanie brzmi czy wersja darmowa też posiada tryb Multi ?

Z tego co wiem to wersja darmowa to TM Nations Forever i mozna grac za darmo na multi.Zreszta jak pobierzesz to sie przekonasz xD

Opublikowano

Track Mania Nations 4ever. ;P

 

Darmowa gra, pobrać możesz na steamie.

twix.png

by Equ.

 

Dla napsuff

 

 

 

av-19499.jpg

 

 

 

Czy twój pies też się ślicznie uśmiecha ?:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...