Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[06.08] SiroSix Public V11.0 *gmwarning, esp, chams & a lot more* updated


Szufla24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Changes:

- removed aimbot and dinarbot, fixed some functions.

- undetected again & using new packer(weniger falschmeldungen).

- Fixed esp, telekill, zombie opk & more

- undetected again, fixed zombieopk

 

Screen:

sirosixv11.0aemp.png

 

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

Download:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Status: Undetected

 

 

Sorry nie pobierać właśnie fake działało mi tylko menu to wrzuciłem a opcje nie.

Edytowane przez Szufla24
Opublikowano

fake

nie pobierac

@edit

@radoslawek997 tez wiem z jakeigo forum on to wziął

szufla skasuj link do pobrania zeby nikt nie pobieral tego syfu

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano (edytowane)

@2up Po 1. nazwa hacka nie jest pisana czcionką siro. Po 2. wiem z jakiego forum on wzią tego hacka i nie dodał tego sirosix tylko sirosix ' i miał 13 postów, a siro ma więcej.

Edytowane przez radoslawek997
Opublikowano

Kidek zobaczył na innym forum (wiem jakim) i szybko wrzucił tutaj, bo chciał sobie nabić posta i +.

 

Po 1 Nie używaj Angielskiego jak go nie znasz bo 2 słowa noob i kid to nie znajomość języka

a po 2 napisałem żeby nie pobierać więc "kidku" ty tu sobie nabijasz posty mnie pie*doli ile mam + i postów.

Opublikowano (edytowane)
Po 1 Nie używaj Angielskiego jak go nie znasz bo 2 słowa noob i kid to nie znajomość języka

a po 2 napisałem żeby nie pobierać więc "kidku" ty tu sobie nabijasz posty mnie pie*doli ile mam + i postów.

 

Ale mi pojechałeś z tym angielskim, ale tak szczerze to ty go nawet nie pobrałeś, a już go dałeś na forum więc sie nie wypieraj żadnymi "nie pobierać".

Edytowane przez jestemproo
icon_ban.gif
Opublikowano

z mojego źródło wyniuchałem że to fake i sirosix nie wydał 11v. Jeśli twórca tematów wrzóca hacki niech sprawdzi czy nie fake.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...