Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zrobiłem mapę escape i chciałbym się nią z wami podzielić !


domds

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

Zrobiłem mapę escape i chciałbym się nią z wami podzielić

Na filmiku jest wersja 1.0

Ale w opisie link do dłuszej wersji mapki czyli 2.0

Kliknij

SKAN

 

20110806204021.png

20110806204039.png

20110806204048.png

20110806204100.png

20110806204117.png

20110806204131.png

20110806204145.png

20110806204231.png

20110806204237.png

20110806204250.png

20110806204256.png

20110806204304.png

20110806204330.png

20110806204337.png

20110806204349.png

20110806204402.png

Edytowane przez domds

diybk6.png

Opublikowano (edytowane)

Ja mam problem z pobraniem, pisze: Plik jest chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie później. Dobra już działa ;p

Edytowane przez Sapcio123

Uwielbiam budować w Minecraft ^^

 

 

Jeżeli pomogłem to daj +sika

 

Gram w gry jak Nostale, Sillkroad, Minecraft, Little Fighter, Icy Tower oraz Mexican Motor Mafia i chętnie pomogę w problemach ;).

 

11jm1c4.gif

Opublikowano

EPICK FAILD

 

1.Nie jestem na spawn tylko tam gdzie sie skacze

2.Mam cale eq itemow

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...