Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Save Fajnej mapki (własnoręcznie robione przeze mnie)


homeedition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym wam zaprezętować mapke która robiłem od podstaw 2dni.

 

Użyte Programy,Mody :

TooManyItems.

 

save umieszczamy tu :

1.klikamy start

2.klikamy uruchom

3.wpisujemy "%appdata%"

4.szukamy ".minecraft"

5.Wklejamy do saves i wypakowywujemy do tego folderu.

6.cieszymy się grą.

 

 

 

 

 

Download :

http://www.speedyshare.com/files/29730993/_wiat_z_Szyb.rar

 

Skanik :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9689b4c8ecd871dda08b0967e455b165e84e3eb0329eff681abe9f89ef00f88f-1312572678

Proszę o PLUSY

 

SS'y

http://imageshack.us/photo/my-images/703/20110806111903.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/16/20110806111932.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/16/20110806111932.png/

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9689b4c8ecd871dda08b0967e455b165e84e3eb0329eff681abe9f89ef00f88f-1312572678

 

Save, lipny jakiś pokój 30x30 ze szkła i to wszystko. 5 minut w SinglePlayerCommands

Opublikowano

to spróbuj to zrobic w 5 min ...

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

@rifresz

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

dałem ss'y proszeeee o Plusy

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Serio? Jak @Up 30 sec w WorldEdit i jeszcze bym ładne otoczenie i podłogę zrobił.

Jeśli to czytasz to pewnie gdzieś tutaj u góry jest mój post. Pewnie jest on bezsensowny i nic nie wnosi do tematu bo ja nigdy nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Jeśli nadal to czytasz to chyba nieźle Ci się nudzi bo przecież tu nie ma nic ciekawego. Zainteresował Cię ten mój bezsensowny tekst ? Chyba nie ale widać bardzo się nudzisz bo nadal to czytasz. Jestem zwykłym urzytkownikiem tego forum i nikomu nie zabraniam czytania mojego podpisu ale jesteś pewien że chce Ci się to czytać? No ale jak już tyle przeczytałeś to przeczytaj do końca bo jeszcze tylko kilka słów. A właśnie, jeśli znalazłeś błąd w tym tekście za pierwszym razem jak go czytałeś to muszę ci powiedzieć że to nie lada wyczyn. Wielu przed tobą to czytało i go nie znalazło. To chyba na tyle.

 

 

 

Zbieram Plusiki

Daj jednego (+)

Opublikowano

jak dlam nie totalne G i 2 dni takie cos z modem to ja to z pluginem bym zrobil w max 10 min <worldEdit>

katarinasignaturebypeve.png

 

Win 100 Done

Win 200 Done

Win 500 Done

Win 1000 Done

Win 1500

Win 2000

Win 3000

Win 5000

Win 10000

Win 20000

Win 50000

Opublikowano

Robiąc na Toomanyitems to się nie dziwić że zrobiłeś we dwa dni no ale pobiorę i zobaczę jak to wygląda :)

1312108095-U363874.png

Jeżeli ci Nie pomogłem nie dawaj nic !.

Pomogłem? podaruj mi

add.png.

http://www.mpcforum.pl/topic/419124-dl-plaska-mapa-minecraft/

 

Płaska Mapa! download i skan !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jakie z was niedorozwoje ... mówilem że robiłem to bez modów i innych pomocy dydaktycznych ;*

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Lipne to... zernik se na moje w sygnaturce mam, a robiłem to na creative... i to dotego v1. juz kilka nowych rzeczy zrobilem. tyle że moja mapa jest na płaskiej mapie...

Do dziś nie mogę uwierzyć, że stworzyłem konto z takim nickiem ;x

Opublikowano

jakie z was niedorozwoje ... mówilem że robiłem to bez modów i innych pomocy dydaktycznych ;*

 

 

 

hahaha i kogo nabierasz

 

 

cytuje

 

Użyte Programy,Mody :

TooManyItems.

[/code

 

nikogo nienabierzesz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...