Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Osobe z ktora bym sobie mógł sobie pograc 2 postaciami


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahah Tibia dla dzieci neo hahahah tibia :D

Nic Mnie Nie Obchodzą

b6oyur.png i 2lw1vg2.png Wejdź Tylko W http://www.pajacyk.pl/zlicz.php I Kliknij W Brzuszek Pajacyka !

Dzięki temu skromnemu gestowi pomożesz innym :) Bo pamiętaj to nic nie kosztuję a tak wiele może pomóc :) Więc nie żałuj swojej 1 sekundy życia na kliknięcie !

 

 

1055js7.png

Co robi Czasem Metek z graczami :>

 

 

Opublikowano

Hahahah Tibia dla dzieci neo hahahah tibia :D

Lol? Lubią tą grę to niech grają. (poniższy tekst został napisany z powodu ilości postów napisanych przez cytowanego użytkownika w jednym z działów)

Hahahah Metin 2 dla dzieci neo hahahah metin :D

Opublikowano (edytowane)

Sory ta odp. miała być inna przepraszam za zbędną odp... :(

Edytowane przez Alcharian

Pomogłem? daj1312648756-U375654.jpg

1313257728-U375654.jpg

Pomogłem? daj1312648756-U375654.jpg

1312648566-U375654.jpg+ 1313257978-U375654.jpg

Opublikowano

2 x up tibia to nie jest gówno więcej angielskiego sie nauczysz niż w metini

1 x up grałem w metina2 dużo spoko osób było 19 +

up Mówisz się pisze tak w nawiasie ;f i dopiero na 8 lvl możesz iśc na dl :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...