Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DO NOBKÓW Z MPC TOUR - WAŻNE


Sneakysu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Co to ma być, że Lenny kurwa wygrał walkowerem

Enzil gada że do jutra do 15 czas a Zavetti przyszedł sobie i gada kurwa !

 

Jak ja do niego pisałem a on nie odpisywał to chuuj jemu dać

O to Screen Shoty jak on odpisuje kurwa

To jest ukryta treść, proszę

 

Macie kurwa !

Dziś moge zagrać!!!

Tylko niech Lenny napisze i sędzia będzie !

Bo sędziowie też są tacy za dyche że w ogóle ich nie ma tylko Strucel jest a reszta ?

Rozumiem że każdy ma swoje życie ale w ogóle sędziów nie widać po za Struclem !!

 

 

///14 dni za obrazy modów i flamewar.

Edytowane przez Zavetti

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Tak to jest jak sie ma rodzinke w jakiejsc waznej grupie na forum.

Szkoda mi Cb bo ten Lenny by dostal, specjalnie uciekal przed toba i dzisiaj tylko wszedl ze niby cb nie ma.

Jebac was pizdy

 

 

///3 dni dla pana

Opublikowano (edytowane)

Jak chcesz wiedziec, enzil napisał wczoraj o 22, że macie mecz rozegrac do dzisiaj, do 15. Więc się nie awanturuj i odpocznij 3 dni.

 

Był czas do 15, a nie 16:27. Nagrodę otrzymuje 1LennyPl

 

Wszystko kończy się banem na 3 dni dla każdego z was.

Edytowane przez Zavetti
Opublikowano (edytowane)

pisał że może grać od 7 do 15, Ty napisałeś do niego o 18 z tego co dobrze widzę...

tak więc sorry, mieliście czas do dzisiaj do 15 nie do jutra ...

on napisał że czeka, Ty się nie odezwałeś.

 

Tak to jest jak sie ma rodzinke w jakiejsc waznej grupie na forum.

 

2011-07-21 22:24:24 :: ja

siema

 

2011-07-21 22:24:30 :: Omek

Wiem wiem .

 

2011-07-21 22:24:34 :: ja

wyjeb sie na mojego kuzyna

 

2011-07-21 22:24:35 :: Omek

Pewnie chodzi co o to lenartowy .

 

2011-07-21 22:24:39 :: ja

nie

 

2011-07-21 22:24:45 :: Omek

A co ?:D

 

2011-07-21 22:24:48 :: ja

nie chcialo mu sie napisac wczesniej

 

2011-07-21 22:24:51 :: ja

to niech wypierdala

 

2011-07-21 22:24:55 :: Omek

E tam .

 

2011-07-21 22:24:58 :: Omek

i tak ludzi ubywa

 

2011-07-21 22:25:00 :: Omek

niech gra .

 

2011-07-21 22:25:03 :: ja

nie dawac mu taryf ulgowych tylko dla tego ze jest moim kuzynem

 

2011-07-21 22:25:07 :: Omek

Ale nie bd go raz nie dam mu 2 szansy

 

2011-07-21 22:25:16 :: Omek

Ale ja tego nie biorę pod uwagę .

 

2011-07-21 22:25:24 :: Omek

Nie wziął bym go gdyby nie brak graczy

moja rozmowa z Omkiem o moim kuzynie... jaki sens miało by mówienie aby traktował go nawet gorzej niż zwykłego usera, a sam potem bym go faworyzował ? Ni chuja, na moich plecach nikt się nie będzie wspinał.

 

Niech wypowiedzą się inni oraz sam Lenny

 

///Co tu jest do wypowiadania się? Koniec flamewaru. Enzil powiedział do 15, to do 15.

Edytowane przez Zavetti
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...