Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zarabiać na privie ''Tiveria''


L0rd3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo , właśnie będziecie czytać poradnik jak zarobić na prywatnym serwerze Metin2 , który nosi nazwę ''Tiveria''.

 

 

 

Sposób 1:

Potrzebujemy:

-dobre chęci,

-30lv,

-wędkę i robaczki.

Działamy:

Ok , mamy all. Idziemy po prostu łowić rybki , otwieramy je i jest parę procent , że będzie tam małż potem sellamy te małże i się wzbogacamy. Ewentualnie ściągami FB (FischBot'a) , robimy new postać , wbijamy 30lv (żeby na naszej banika nie dostać xD) , uruchamiamy naszego FB , idziemy na dwór , pograć z kolegami na boisko itp. :D

 

Sposób 2:

Potrzebujemy:

-30lv,

-kilof,

-oczywiście , dobre chęci.

Działamy:

Kupujemy se kilof i po prostu , normalne , najzwyczajniej kopiemy rudy. (wiem , zbyt dużo tu nie napisałem , lecz sposób dobry ^^).

 

Sposób 3:

Potrzebujemy:

-40lv,

-dobre eq,

-dobrą ekipę,

-dobre chęci.

Działamy:

Kupujemy zbroje,bronie typu: zbroja boga smoków , złodziej itp. Lecimy na gapę do DT z dobrą ekipą ulepszamy i sellamy na rynku.

 

Sposób 4:

Potrzebujemy:

-trochę kasy,

-umiejętność wiedzy ile co chodzi;d

Działamy:

Widzimy w sklepie np. stal+8 za 200kk , wiemy , że chodzi za 500kk. Kupujemy i sellamy drożej.

 

Sposób 5:

Potrzebujemy:

-dobre chęci.

Działamy:

(Pewien forumowicz doradził mi tego sposobu) Robimy new postać , wbijamy 10lv , idziemy do npc ''Octavio'' bierzemy misję z kiszką wilka , dostajemy bodzia i sellamy 30kk-50kk.

 

Sposób 6:

Sposób:

-dobre chęci.

Działamy:

Robimy surkę WP , wbijamy 35lv + robimy boja , lecimy na metki (marmurki, fmsy , kd).

 

Proszę o PLUSY , a nie o MINUSY!!

assasinsygna.png

 

Sygnatura by JAAAA xD

Opublikowano

popraw bo w sposobie z bodziem blad. Misja na 10 lv ale ta misja jest od Beak-Go i musimy dropnac watrobe wilka.. pozdro i + leci

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Ja na 4kontach FB tam mialem w bardzo krotkim czasie stal+9, trute +9, kask na 41+9, ebo +9, sokola +9 i reszte seta+9, do tego zostalo mi z 20b w trucie wbilem 47sr wbilem wszedzie KD +5 i ban :(. Najlepiej tam FB sie zarabia, pozdrawiam;)

//pornografia

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

1. FB nie działa

5.Nie misja u Octavio tylko u beak-go i wątroba wilka.

6.Powinien być 7 piętro na dt . Dropimy mapki + Kd

7.Też powinien być chodzić na metki do lasu z 61lv+

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...