Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]4Story EG Jak zrobic zeby nasz potwor mial 5k hp.


NieBianSki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

beznazwy.png

 

Witam dzis pokaze jak zrobić zeby nasz potwor mial 5k Hp.

 

ed.gif1.Sciągamy Evil Hack z : http://www.speedyshare.com/files/29717702/Evil_Hack.exe

 

ed.gif1.Skan Hacka: https://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=9b13a47d57c5a2f6d11afa49397367d4-1312480284

 

ed.gif2.Wlanczamy 4Story EG.

 

ed.gif3.Logujemy Sie na Postac.

 

ed.gif4.Sciągamy Grę na pasek i wlanczamy Evil Hacka.

 

ed.gif5.Wchodzimy na postać i przywołujemy potwora

 

ed.gif6. Włanczamy w hacku nomiss.

 

ed.gif7.Wchodzimy na Grę i przywołujemy jerzcze raz Potwora.

UWAGA Jezeli sie teleportniesz to potwor nie będzie mieć 5k hp!

 

Żeby potwor miał 5k hp po teleportowaniu wystarczy przywołać ale trzeba pamiętać żeby nomiss miec on.

 

Edytowane przez NieBianSki
beznazwy.png
Opublikowano

zaraz dodam.

 

Po 1 Evil hack jest dawno na tym forum

Po 2 Sposób o którym mówisz wyjaśnił już ktoś inny

Po 3 Tak jak mówiłem Te 2 sposoby juz są na forum w jednym temacie więc dałbym Ci tego + ale nie wniosłeś nic nowego i nie przejrzałeś forum czy ten sposób i hack są już tu obecne

 

tyle ode mnie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Po 1 Evil hack jest dawno na tym forum

Po 2 Sposób o którym mówisz wyjaśnił już ktoś inny

Po 3 Tak jak mówiłem Te 2 sposoby juz są na forum w jednym temacie więc dałbym Ci tego + ale nie wniosłeś nic nowego i nie przejrzałeś forum czy ten sposób i hack są już tu obecne

 

tyle ode mnie

 

 

Poco sie odzywasz jak nie potrzebujesz hacka??

 

Ten tut dla nowicjuszy...

beznazwy.png
Opublikowano

Dawid ma racje -_-

 

Zrobił już tuta i jest owiele prostszszy do wykonania.

Wystarczy poszukac i hack tez jest w dziale innym.

Tut juz byl i nic nie wnosi nowego.

 

O to mi też chodziło jugens ale mój tut i ten niebiańskiego jest w 1 temacie tam jeszcze ktos ten jeden w poscie wyjaśnił

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...