Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana hasła + okradzione konto :C


Jejek125

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak byłem głupi i podałem komuś login i hasło powiedział że kupi mi nx -.- oczywiśćie ich nie dostałem ale za to straciłem gp I teraz czy istnieje jakaś możliwośc zmiany hasła bez podawania danych bo pamiętam tylko login + email :(. Konto miało range prawie 2lt3 :P więc licze na jakąś pomoc.

Jejek_x3.png
Opublikowano

znasz e-mail to dobrze podaj jeszcze tylko nazwę priva i pomogę :)

Sześć prawd w twoim życiu :

 

1. Językiem nie możesz dotknąć każdego twojego zęba.

2. Jesteś idiotą, bo właśnie to sprawdziłeś.

4. Jesteś ślepy nie zauważyłeś 3 pkt.

5. Teraz się śmiejesz, bo jesteś idiotą.

6. Zaraz wkleisz to na sw.

 

Daj addu.png to nic nie kosztuje a tak wiele pomoże.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Niekoniecznie potrzebuje tylko nazwę priva i jest good.

Sześć prawd w twoim życiu :

 

1. Językiem nie możesz dotknąć każdego twojego zęba.

2. Jesteś idiotą, bo właśnie to sprawdziłeś.

4. Jesteś ślepy nie zauważyłeś 3 pkt.

5. Teraz się śmiejesz, bo jesteś idiotą.

6. Zaraz wkleisz to na sw.

 

Daj addu.png to nic nie kosztuje a tak wiele pomoże.

 

 

 

 

 

Opublikowano

na stronie twego priva jest przypomnij hasło a raczej powinno być a do tej operacji będzie potrzebny e-mail

Sześć prawd w twoim życiu :

 

1. Językiem nie możesz dotknąć każdego twojego zęba.

2. Jesteś idiotą, bo właśnie to sprawdziłeś.

4. Jesteś ślepy nie zauważyłeś 3 pkt.

5. Teraz się śmiejesz, bo jesteś idiotą.

6. Zaraz wkleisz to na sw.

 

Daj addu.png to nic nie kosztuje a tak wiele pomoże.

 

 

 

 

 

Opublikowano

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

 

Inaczej nie mogę tego skomentować ( wiem,że to spam ),zlałem się jak to przeczytałem xD

 

//Enzil

Stety, niestety ale warn musi być ;)

boyka.jpg

Opublikowano

Sorry nic się nie da zrobić.

Sześć prawd w twoim życiu :

 

1. Językiem nie możesz dotknąć każdego twojego zęba.

2. Jesteś idiotą, bo właśnie to sprawdziłeś.

4. Jesteś ślepy nie zauważyłeś 3 pkt.

5. Teraz się śmiejesz, bo jesteś idiotą.

6. Zaraz wkleisz to na sw.

 

Daj addu.png to nic nie kosztuje a tak wiele pomoże.

 

 

 

 

 

Opublikowano

date chcesz - jak wpisałes przy rejestracji datę urodzenia większą niż 18 lat to odzyskasz > wchodzisz jak kupić nx przez np visa (musi być przelew) > sama podaje Ci się data

Tak mój komp spełnia wymagania Combat Arms :p

 

312v57r.png

Opublikowano

Ale nie moge sie zalogować na konto -.-

Czyli tak mi zmieniono hasło :P Zostaje pomoc nexona wysłałem im pare screnow z gry może uwierzą że to 100% moja postać :D

Jejek_x3.png
Opublikowano

Powiem to poraz kolejny nexon ma cie w dupie,konta nie odzyskasz,ale to twoja wina że się dałeś nabrać..

Sorki ale ci nie pomożemy..Zamykamy ?

Opublikowano

Niestety już nie odzyskasz konta pozostaje ci tylko pomoc Nexona ,lecz wątpie ,że coś z tym zrobią. Zamykamy? ^^

Szukam Grafika na zrobienie Sygnatury i Avatara.Więcej na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...