Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy płaczecie na filmach?


damianez122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

chciałem was zapytać czy płaczecie na filmach a jeżeli tak to na jakich? Ja na jedynych filmach na których płaczę to Ostatni Samuraj i Braveheart. Na bravehear'cie w ostatnie 20 min poryczałem się jak głupi o.O

Opublikowano

Haha .. ja nie płacze a ty jesteś Baba o.O

Ja się śmieje jak moja siostra płacze na Titanic i Szkoła Uczuć xD

Opublikowano

Tylko raz płakałem, przy Modzie na sukces kilka lat temu ;<

 

Chociaż nie wiem czy to sie liczy więc napisze jak to było ...

Mama włączyła Mode na sukces, ja sie ujebałem o stolik, siadłem na fotelu i płakałem

 

Liczy sie ?

Opublikowano

Ja uroniłem parę łez na Karol: Człowiek który został papieżem xD

 

Pod sam koniec jakoś ale nie pamiętam już bo to daaaaawnoooo byłooo ^^

Opublikowano

Ja nie ale moja babcia na kazdej telenoweli ktora sie konczy tak

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Jedyny film no może dwa które mnie wzruszyły to (nie śmiać się bo powyzabijam :D)

lessi oraz ostatnia piosenka.

Ten drugi naprawdę wzrusza, zwłaszcza gdy ogląda się wersję z napisami gdyż dubing pl jest o dupe rozbic .

HBV27j.png

Opublikowano

Ja czasami jak ogladam jakieś dobre filmy dokumentalne albo wojenne oparte na faktach to zdaża mi się uronic kilka łez. Ale tylko na filmach opartych na faktach. Bo jak kogoś może wqzruszyć fikcyjna historia o.O

Opublikowano

Chciało mi się płakać na skinsach jak umarł Chris i na dexterze jak umarła Rita ale ogólnie ogarniam że to tylko film i nie płacze chyba że za bardzo sie w coś wczuje np. jak coś jest w odcinkach to bardziej boli jak coś sie stanie niż w filmie, bo dużej sie ogląda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...