Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Automatyczne wstrzymanie oddechu PPM


SZefcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

 

mam dla was dziś przydatną (przynajmniej dla mnie) komendę, która po przytrzymaniu PPM przybliży i automatycznie wstrzyma oddech.

 

teraz mała instrukcja.

 

1. Otwieramy nasz cfg. (nie będę podawał gdzie on jest bo chyba każdy wie)

 

2. szukamy w niej następującego bindu

 

To jest ukryta treść, proszę

 

3. cała linijkę zastępujemy tym

 

Tą komendą trzeba trzymać cały czas

To jest ukryta treść, proszę

 

Tą tylko kliknąć

To jest ukryta treść, proszę

 

 

cfg zapisujemy. Włączamy grę i możemy się cieszyć ułatwionym "snajpieniem"

 

UWAGA: SNAJPERKAMI Z ACOG NIE MOŻEMY PRZYBLIŻYĆ.

 

edit!!! jednak można grac acog. Pomylilem się

 

Pozdrawiam

Edytowane przez SZefcio
szefmarcin.png

Opublikowano (edytowane)

dokładnie tak. niekiedy nie widać zakończenia .cfg po prostu jest tam plik mp_config.

 

Edit:

 

zauważyłem błąd przy jednym bindzie zaraz go poprawie

 

 

edit2;

 

ok poprawione teraz działa bind w 100% bo wcześniej jeden z nich nie działał. Przepraszam za problem.

Pozdrawiam

Edytowane przez SZefcio
szefmarcin.png

Opublikowano

Nie wiem czy może teraz jakiejś beki nie zrobię.

 

Nie lepiej na samym początku gry (co zmiane mapy to zostanie, chyba że serwer zmienisz to już nie[ jeżeli używasz xfire ]) kliknąć tylde (~) i wpisać /+holdbreath ??

Po co bawić się w takie rzeczy jak kilka sekund i masz ? :P

 

Tak czy siak, przyda się, masz +.

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano (edytowane)

no właśnie zrobiłeś "beke" już tłumacze. Istnieje również sposób który Ty opisujesz ale do tego trzeba stworzyć dodatkowy cfg, i za każda zmianą serwera trzeba w konsoli wpisywać komendę a myślę, że to troszkę kłopotliwe rozwiązanie. Ten bind który ja podałem nie kłoci się z niczym. Można używać acog, można biegać na sprincie wszystko.

Za każdym razem jak przybliżasz automatycznie ci stabilizuje. Szczerze powiedziawszy bardzo poprawiło to moje wyniki.

Pozdrawiam

Edytowane przez SZefcio
szefmarcin.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...