Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Automatyczna instalacja 4 ch na serwerze po przez skrypt!


sherer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, bez zbednego pieprzenia:

1. Plik wrzucamy do katalogu root w ftp.

2. Wpisujemy w konsoli:

cd
chmod 777 instalator.sh && ./instalator.sh

Cieszymy sie z 4 ch

Jest to wersja beta, wprowadziłem kilka poprawek na rozkaz Masticka...

Download:

http://www.multiupload.com/F7D972L2JE

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=5dcc10d04c5ce45c0b3135695826b596e484e3b649124e475656d7ae33204571-1312568060

Mentor
Opublikowano

dziala to na plikach raina? nie chce sobie serwa skopac.

 

 

SKRYPT DZIAŁA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA PLIKACH SCHITTIEGO!

DZISIAJ NAPISZE RÓWNIEŻ NA PLIKI MCNCC.PL I 2006[/size]

 

 

Czytac uczyli?

Opublikowano

i na co to ?

 

piszesz ostatnio coraz bardziej bezsensowne skrypty.

 

Każdy kto trochę w tym siedzi to wie jak to zrobić.

 

pff

ex

Opublikowano

Ja nie wiem po co ty robisz te durne tematy, ludzie którzy umieją stawiać serwery to to zrobią bez problemu...

Po co osobie która nie zna się dobrze na tworzeniu prv mt2 4x ch?

Ty idziesz za takiego mądrego, a jak przyjdzie co do czego to gówno umiesz, przykłady:

www.kaladar.pl

Twoje ostanie pliki serwerowe gorsze niż te od mccnc.pl, nie bierz się za robienie czegoś czego nie umiesz!

Opublikowano

Ja pomagam jak mogę, nie robię durnych tematów jak ty... Jak mam robić temat to czekam na jakiś fajny pomysł który wpadnie mi do głowy, a nie jak ty wszystko robisz aby było i aby dostać +!

Minusy dostaje?

Dostałem minusy od jednego kozaka dealex, który się wkurzył, bo mu nie chciałem pomóc z serwerem ;/ (minusy z multikont)

Ale ja nie płacze, co możesz dostać za +? Nic, więc właśnie..

Ja nie spamuję tylko piszę to co myślę na temat, dedyk kaladar.pl to jest gówno, grałem na nim i nic dobrego nie mogę powiedzieć...

 

To wszystko ode mnie ;]

Nie pisałem tutoriala od 2 tygodnie, więc wiesz...

Zresztą nie powinienem tego upowszechniać i widzę więcej nie bd...

Z dealexem to wiem o co chodziło, a co do + - nie piszę tutorialów dla nich, tylko dla twórców serwerów.

A tak btw. Gdzie ty tu widzisz durny temat? Ktoś ma prędkość uploadu 15 kb/s, nie umie klonować channeli co wtedy?

Opublikowano

Pierdolicie hipolicie.

Srał pies, sami byście takiego skryptu nie napisali.

A tak krytykujecie innych prace.

Zacytuję wypowiedź wyżej

pomagam jak mogę

Właśnie

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...