Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zasponsoruję/ użyczę miejsca serwerom Minecraft


pokoleniex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jako że ciągle posiadam wolne zasoby, to z chęcią nawiążę współpracę z osobami poszukującymi sponsoringu serwera Minecraft.

Najchętniej coś na zasadach Survivalu.

Szczegółowe warunki współpracy do dogadania.

 

Ps. w tym momencie nie wchodzi w grę wykupowanie maszyny dedykowanej, jedynie użyczenie zasobów serwera, który już posiadam i są na nim inne serwery minecraft (Intel Core i5-2400

4x3.1+ GHz, 16GB ram).

 

 

Pozdrawiam,

Tomek

Opublikowano (edytowane)

A serwer For Fun? Z grami typu Mob Arena, szachy, Tetris itp?

Oczywiście to będzie to serwer FreeBuild + ForFun.

Ewentualnie Survival + ForFun

Edytowane przez OrzechMC

Jeśli to czytasz to pewnie gdzieś tutaj u góry jest mój post. Pewnie jest on bezsensowny i nic nie wnosi do tematu bo ja nigdy nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Jeśli nadal to czytasz to chyba nieźle Ci się nudzi bo przecież tu nie ma nic ciekawego. Zainteresował Cię ten mój bezsensowny tekst ? Chyba nie ale widać bardzo się nudzisz bo nadal to czytasz. Jestem zwykłym urzytkownikiem tego forum i nikomu nie zabraniam czytania mojego podpisu ale jesteś pewien że chce Ci się to czytać? No ale jak już tyle przeczytałeś to przeczytaj do końca bo jeszcze tylko kilka słów. A właśnie, jeśli znalazłeś błąd w tym tekście za pierwszym razem jak go czytałeś to muszę ci powiedzieć że to nie lada wyczyn. Wielu przed tobą to czytało i go nie znalazło. To chyba na tyle.

 

 

 

Zbieram Plusiki

Daj jednego (+)

Opublikowano

MC się crashuje przy wchodzenia na serwer w twoim opisie. Jeśli tak to ma wyglądać... To raczej marne to wygląda.

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

Wysłałem na PW listę pluginów

Jeśli to czytasz to pewnie gdzieś tutaj u góry jest mój post. Pewnie jest on bezsensowny i nic nie wnosi do tematu bo ja nigdy nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Jeśli nadal to czytasz to chyba nieźle Ci się nudzi bo przecież tu nie ma nic ciekawego. Zainteresował Cię ten mój bezsensowny tekst ? Chyba nie ale widać bardzo się nudzisz bo nadal to czytasz. Jestem zwykłym urzytkownikiem tego forum i nikomu nie zabraniam czytania mojego podpisu ale jesteś pewien że chce Ci się to czytać? No ale jak już tyle przeczytałeś to przeczytaj do końca bo jeszcze tylko kilka słów. A właśnie, jeśli znalazłeś błąd w tym tekście za pierwszym razem jak go czytałeś to muszę ci powiedzieć że to nie lada wyczyn. Wielu przed tobą to czytało i go nie znalazło. To chyba na tyle.

 

 

 

Zbieram Plusiki

Daj jednego (+)

Opublikowano

Chcę postawić prawdziwy sruvival tylko z jednym malutkim spawnem aby gracze mogli przespać pierwszą noc.

Właściwie pliki serverove są ukońcozne przeze mnie w 60 %. Jezeli chcesz sie dogadac pisz na gg. 11725511.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...