Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawdź jak szybko piszesz na klawiaturze


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Nudziło mi się to postanowiłem zrobić konkurs szybkiego pisania . Wchodzimy na stronę :

http://polish-speedtest.10-fast-fingers.com/

Piszemy jak najszybciej i po 60 sekundach będzie pokazany rezultat tego co napisaliśmy . I wstawiamy screena tego rezultatu tutaj .

 

Mój :

 

rezultatc.jpg

 

Poprawa mojego rekordu ;]

 

47883483.jpg

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

był już taki temat z rok temu

 

 

1312365516-U132167.png

 

za pierwszym razem, dałbym radę wycisnąć więcej ale nie chce mi sie :P palce mi pare razy zjeżdżały i musiałem backspajcować

Opublikowano

przechwytywanielx.png

 

Uploaded with ImageShack.us

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Opublikowano

nie chce mi sie print screena robić jak poprawie wynik też wrzuce :D

 

Otrzymałeś 220 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 367 ze wszystkich 2182 na liście.


Piszesz 329 znaków na minutę
Napisałeś 65 wyrazów poprawnie
Napisałeś 1 wyrazów błędnie

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Weteran
Opublikowano

Otrzymałeś 303 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 72 ze wszystkich 2209 na liście.

 

 

Piszesz 391 znaków na minutę

Napisałeś 81 wyrazów poprawnie

Napisałeś 0 wyrazów błędnie

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Pamiętam jak rok temu nabiłem ponad 100 wyrazów na minutę i 500+ znaków.

Teraz nie pobiję rekordu, bo jestem na małym laptopie, tzn. netbooku . : P

 

 

na razie taki skromny za 1 razem:

 

Otrzymałeś 325 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 48 ze wszystkich 2220 na liście.

 

 

Piszesz 497 znaków na minutę

Napisałeś 98 wyrazów poprawnie

Napisałeś 6 wyrazów błędnie

Wtf . Konto mi się zbugowało i nie mogę się zalogować

http://www.mpcforum.pl/user/349579-pedores/

Looknijcie - taki sam mam tam nick jak tu. Jak możecie mi go zmienić czy coś to pisac na gg 12753084, wroce na stary profil.

Opublikowano

Otrzymałeś 257 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 219 ze wszystkich 2216 na liście.

 

 

Piszesz 341 znaków na minutę

Napisałeś 73 wyrazów poprawnie

Napisałeś 1 wyrazów błędnie

1377774857-U369478.png


Opublikowano

przeszkadza PedoDres'owi, wieć DELETE <_<

 

Best <3. Powiem, że wyjątkowo długie dawali o.O.

____________________________________________________

@PedoDres

Fajnie, że Mi się udało... Dawajcie minusiki, a potem połowa będzie pisała (o ile już nie pisała) na PW o sygnaturę.

Trochę żałosne zachowanie dawać minusy, za coś niesprawdzonego, ale dobra <_<...

____________________________________________________

@PedoDres (x2)

Jeszcze film mam kręcić? Nie bądźmy śmieszni... To tylko "zabawa" i robicie z tego aferę jak nie wiem. Nie wierzysz? Twój problem...

Ps. Nie chodziło Mi konkretnie o Ciebie, lecz o ludzi tak robiących.

____________________________________________________

@PedoDres (x3)

Tobie tego nie życzę, bo jeszcze potrafię zachować choć odrobinę własnej kultury.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

@Up Fake

Przy 100 słowach nie da rady nabić 800 znaków.

pierdol sie.

 

Macie tutaj mój wynik za drugim razem:

 

5887187haha.jpg

 

Da rade wiecej , musze tylko poprobowac.

 

-----------

#Edit

Nikogo nigdy nie prosilem o sygnaturke, bo sam potrafie je robic.

Nakrec film kozaku.

Wtf . Konto mi się zbugowało i nie mogę się zalogować

http://www.mpcforum.pl/user/349579-pedores/

Looknijcie - taki sam mam tam nick jak tu. Jak możecie mi go zmienić czy coś to pisac na gg 12753084, wroce na stary profil.

Opublikowano

x12 i ta reszta ...

pisać to sobie możesz dowoli ile to o ...

 

 

Otrzymałeś 1257 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 1 ze wszystkich 2216 na liście.

 

 

Piszesz 741 znaków na minutę

Napisałeś 343 wyrazów poprawnie

Napisałeś 11 wyrazów błędnie

 

Pozdro. :D

Bez zdjęcia się nie liczy.

65989911309456598087.jpg
Opublikowano

Otrzymałeś 351 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 37 ze wszystkich 2255 na liście.

 

 

Piszesz 546 znaków na minutę

Napisałeś 104 wyrazów poprawnie

Napisałeś 9 wyrazów błędnie

 

Trzeci raz.

Nie chce mi się dawać za każdym razem scr.

Mogę nagrac film jak wroce na chate .

Wtf . Konto mi się zbugowało i nie mogę się zalogować

http://www.mpcforum.pl/user/349579-pedores/

Looknijcie - taki sam mam tam nick jak tu. Jak możecie mi go zmienić czy coś to pisac na gg 12753084, wroce na stary profil.

Opublikowano

 

1312374875-U369611.png

 

 

zajebistość trzeba miec we krwi ;d

Kazdy potrafi firebugiem sobie zmienić cyferki -.- Czy np. uzywajac google chrome/opery itp.

 

Kogo próbujecie oszukac ??

0 bledow na tyle wyrazow? <- niemozliwe, z gory Ci mowie.

 

 

Dawajcie prawdziwe screeny / wyniki...

 

____________________________________________________

@PedoDres (x2)

Jeszcze film mam kręcić? Nie bądźmy śmieszni... To tylko "zabawa" i robicie z tego aferę jak nie wiem. Nie wierzysz? Twój problem...

Ps. Nie chodziło Mi konkretnie o Ciebie, lecz o ludzi tak robiących.

@RedWolf

Wlasnie. Zabawa. Jak nie umiesz sie bawic to wypierdalaj.

Wtf . Konto mi się zbugowało i nie mogę się zalogować

http://www.mpcforum.pl/user/349579-pedores/

Looknijcie - taki sam mam tam nick jak tu. Jak możecie mi go zmienić czy coś to pisac na gg 12753084, wroce na stary profil.

Opublikowano

Otrzymałeś 320 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 73 ze wszystkich 2532 na liście.

 

 

Piszesz 443 znaków na minutę

Napisałeś 87 wyrazów poprawnie

Napisałeś 3 wyrazów błędnie

Weteran
Opublikowano
x12 i ta reszta ...

pisać to sobie możesz dowoli ile to o ...

Wiesz co ? Uwazaj bo mam ochote robic ss i wrzucac go na imageshack...

Nie mam na to czasu wiec wybacz .Myslisz ze mi zalezy na waszym zdaniu.?

Napisalem tylko swoj wynik owszem wiem ze mi nie wierzysz , ale coz taki moj najlepszy wynik.

Ale w ss tez mozesz nie wierzyc co za problem wkleic linijke kodu i edytowac ?

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...