Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak połączenia z serwerem...Ale mam neta:D


lsd12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brak połączenia z serwerem... TO MI WYSKAKUJE GDY PĄDŁĄCZAM SIĘ DO JAKIEGOŚ SERVERA ! ALE INTERNET MI DZIAŁA NP JAK COŚ ŚCIĄGAM ALBO SERFUJE PO SIECI

 

 

 

JAKI JEST SPOSÓB ABY ROZWIĄZAĆ TEN PROBILEM LICZE NA JAKIEŚ ODP . PROSZE

Opublikowano

TAK SERVERY SĄ ON I SPRAWDZAŁEM NA PL-U ;/ I NIE DZIAŁA

 

 

 

JAK NIC NIE POMOŻE ZADZWONIE DO BIURA Z KĄD MAM NETA TO MOŻE MI POMOGĄ

Opublikowano

po 1 nie ten temat a po drugie to mozliwe iz serwer padl ,

podaj jesli mozesz^^ serwer na ktorym grasz i bd wiadomo :)

Reklama w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano

Haha pierwszy raz coś takiego słysze i widze ... xD block na metka ci zrobili? xDD

33285.gif

35678.jpg

34964.gif

32345.jpg

34507.jpg

 

Daj MINUSA !

Dostaniesz Talon na kurwe i balon

Opublikowano

METEK WCZEŚNIEJ MI DZIAŁAŁ WIEC NIE WINA KOMPA ,A FORMATA ROBIŁEM I SKKANOWAŁEM KOMPA I NIC NIE BYŁO ./ CZYLI JUTRO DZWONIMY DO FIRMY Z KTÓREJ MAM NETA CHYBA

Opublikowano

UP @@

 

Na 100% zablokowali mu rodzice, bo to nie wina internetu ani komputera .

@@@@@@@@@@@@@@@

 

Przeczytaj sobie na internecie jak odblokować grę którą zablokowali ci rodzice. Albo ci mogę pomóc. Napisz skąd masz neta itp.

 

 

EDIT @@/ Powiem ci jak to zrobić, tzn Odblokować grę.

1 . Wejdź w zapore systemu windows i na górze będziesz miał wyjątki i Szukam Nazwy Serwera ~~ Lub clienta!~~~

2 .Odzielasz tzn odznacz tą strzałke tam gdzie masz ta nazwe serwera~~

3 .Bierzesz zapisz lub OK. I Cieszysz.

 

99.9% powinno działać u mnie działa ;P Nawet bez tego.

Opublikowano

slawek1100 ciekawe jakie wirusy blokują

 

 

 

A DO DZIECI UP TO W SZKOLE MAM SR 4,6 WIEC NIE MAM PROBLEMÓW Z OCENAMI ;)

Opublikowano

Pobierz przeskanuj i usuń zagrożenia

 

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html

 

Temat do zamkniecia

Opublikowano

To moze ja jeszcze sie wypowiem :)

 

Nie koniecznie wina jego intenetu ani rodzicow. Gdy sobie puszczam botka ( taki prowizoryczny ;d ) na koreanie ( kicka na nim co 60 sec prawie ) z autologiem, to czasami chodzi caly dzien a moze byc tak ze kicknie 2 razy i juz sie nie polacze . ( musze recznie, gdy pisze zostaneisz polaczany,... itp )

Metin2.Co.Kr

 

Kupie ! ;

 

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

 

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

 

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

 

 

 

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

 

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

 

JINNO !

 

 

 

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Opublikowano

Więc tak,ściągałeś jakieś cheaty,programy przez ostanie 5dni,działo coś ci się z netem ?,jakieś lagi których nie było?

 

edit@

Nie słuchaj tych osób co piszą posty typu "Nowy Komp,Format"

Opublikowano

Może po prostu, są chwilowe błędy z serverami, na PL'u zdarza się to coraz częściej.

Spróbuj później, albo zresetuj kompa, reinstalnij metka

Dota 2 > Lol

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam ten sam problem ale na modzie z EliteMt2 sciagnalem moda 2010sf chyba jedyny mod na ktorym jest serwer elite i mam blad podczas laczeniem sie z serwerem bede bardzo wdzieczny jak ktos pomoze albo da linka do stronki z pobraniem dobrego moda beda +

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...