Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoT Łowisko] Do niewielkich rybek by Wesołek


Gość Wesołek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! Pokażę wam Bota mojego autorstwa do gry Łowisko (Gone Fishing) na Naszej-Klasie

 

DOWNLOAD

http://www.multiupload.com/T0CIUCEFRR

SKAN

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3fa9ec4171b0823b96d90780232988c60883738a922fcfc268aa9b345d047b51-1312298945

 

BoT nie jest najlepszy, najlepszy jest kurpiq. Mój BoT przeznaczony jest do łowienia niewielkich rybek.

add.png Bardzo dobry dla początkujących, którzy mają niewielki level.

delete.png Zrywa większe ryby.

 

URUCHOMIENIE BOTA

1. Włączamy Bota, nie musimy nic konfigurować nic wpisywać.

2. Jeżeli chcemy rozpocząć łowienie ryb klikamy F1 na klawiaturze.

3. A jeżeli chcemy zrobić pauzę też klikamy F1.

4. Gdy skończyliśmy pracę z programem i chcemy już z niego wyjść klikamy na pasy prawym przyciskiem i Exit (na Bota)

 

pasekp.png

 

 

Pozdrawiam,

Wesołek

EXPmIpC.gif

Opublikowano

wesołek moglbys mi zrobic bota takiego jak by kurpiq tylko ze klikam f1 i git ?

Metin2

Server; Promt2

Profesja; Sura

Level:134

 

Combat Arms;

Ranga CSM

Opublikowano

@Up.

W regulaminie lokalnym subforum "Gry na naszej klasie" niema wzmianki o zakazie odświeżania tematów na pierwszej stronie.

http://www.mpcforum.pl/topic/184909-regulamin-lokalny-subforum-gry-na-naszej-klasie/

Weź nie ustalaj własnych regulaminów tylko naśladuj obecne....

Opublikowano

@up

Spoko... Bd. odświeżał jakiś swój temat codziennie co 24h mimo, iż nikt w nim się nie udziela. Wiesz co to spam?! Odświeżając temat robisz najwięcej spamu... A po co odświeżać jak tut jest na 4 pozycji w dziale? Wytłumacz mi... Coś Ci się nie podoba, to wyjdź.

 

/edit

Jak nie ma wzmianki ;)

5. Zakaz spamu czyli bezsensownych postów, niespełnionych obietnic, że niby coś sprawdzisz czy poprawisz, ale i tak tego nie zrobisz.

Faktycznie post typu @Odświeżam ma sens ;)

 

/edit2

@down

Jesteś taki tępy czy udajesz...? Serio pytam. - raport za spam, używaj opcji edytuj

Sam dostałem kilka ostrzeżeń (nie zmieniające statusu ostrzeżeń - chyba jeden mi podniósł o 5%) za co? Za odświeżanie tematów!! Napisz np. do Mou i niech Ci napisze, treści warnów, które otrzymałem za ref'y...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...