Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zmienic wyglad wierzchowcow.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Otwierasz Pliki .DDS wierzchowca (ich tekstury) za pomocą jakiegoś programu graficznego (Photoshop , GIMP) z wtyczką DDS

i edytujesz kolory całej tekstury lub zaznaczasz za pomocą "różdżki" (do zaznaczania) interesujący cię element i go podmieniasz lub edytujesz na twój kolor

to nie jest trudne...

 

@EDIT

to nie jest knur tylko dzik xD

Edytowane przez GoGame

gogame.png

Opublikowano (edytowane)

@UP

Myślę że powinniśmy koledze pomóc dosłownie w tym o co mu chodzi a nie - zaaplikować mu półśrodek w postaci DL nowych wierzchowców. :D

 

@autor

Z tego co pamiętam (bo są 2 możliwości) rozpakowujesz plik monster (lub PC [albo jeszcze inny bo nie pamiętam dokładnie który ;/ napewno któryś z kolegów forumowiczów ci podpowie i poprawi mój błąd]). W środku znajdziesz pliki odpowiadające teksturom wierzchowców w formacie dds, za jakies kilkanaście minut powiem ci dokładnie o jakie pliki chodzi bo na razie czas mi nie pozwala :D. Edytujesz je, pakujesz w takie jak kolega wyżej podał w DL w format epk i eix i podmieniasz z tymi w folderze pack.

 

tak jak mówię - info podam ci dokładnie do 30 minut, o jakie pliki się rozchodzi, tak więc "zostań po reklamach" :D

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A więc tak:

Rozpakowujesz plik NPC z pack.

Szukasz dds o tytułach:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Z góry mówię: nie jestem pewien wszystkich nazw ale podałem czym masz się kierować.

Jeżeli Ci pomogłem chodź w małych stopniu daj mi "znak dodawania :F" - bd wdzięczny :)

 

Piona!

FanRycha

Edytowane przez FanRycha

EliteMT2 - EjEmIks lvl. 109 OFF,

SiiberMT2 - RychuPeja (wiem... xD) lvl.120 i rośnie

--------------------------------------------------------

"Wiesz co mnie boli? Że w głowach się pier***i...." | [Ś.P] Magik, Paktofonika "Jestem Bogiem"
[/size]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...