Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mine-Mania [Hamachi] Zapraszamy! [PVP on] na Arenie [Moby-ON] [Zwierzeta-ON]


kamilos121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-372834-0-30981400-1312260805_thumb.png

 

INFORMACJE O SERWERZE

 

 

Typ Serwera: FB/SURVIVAL

Nether: Włączony

Whitelist: Wyłączona

PREMIUM: Można grać bez

Zwierzęta: Włączone

Potwory: Wyłączone

PVP: dla chętnych aktywowane komendą /pvp on i wyłączane /pvp off

Serwer Otwarty: 24/7

Ilosc Slotów: max 15 w grze :) w hamachi ile będzie tyle będzie :)

Client: 1.7.3

 

Dziś 05.08.11 o Godzinie 11:00 lub 12:00 Event Zapraszamy!!!!!!!

 

+ i - Servera!

 

Plusy

Wszedzie są Drewno i jest też las więc +

Każdy na początek dostaje eq z kamienia i działke za free więc +

Wszystkie prawie budowle jak sklepy staja blisko spawna więc +

Mamy klatke Event, Event odbędzie sie dnia 05,08,11 wiec +

Mili Admini i zawsze maja czas dla cb :) wiec +

mamy fabryke chrzciny wiec będziemy ja rozdawać za freee +

mamy arene wiec +

mamy metro do różnych celi więc +

mamy most zwiadowczy miasto więc +

ehh nazbierało sie + nie :)

 

teraz minusy

 

Server Hamachi więc -

 

Narazie tyle :)

 

 

ADMINISTRACJA

 

kamifox

iLooki

 

 

Szukamy 1 Doświaczonego Admina

 

 

post-372834-0-91477700-1312260838_thumb.png

 

IP:5.102.138.47

 

Sieć Hamachi1: Mine-Mania [Pełna]

Sieć Hamachi2: Mine-Mania-2 [Pełne]

Sieć Hamachi3: Mine-Mania-3 [2 Osób]

Sieć Hamachi4: Mine-Mania-4 [0 Osób]

 

Hasło do Wszystkich Sieci; 123

 

 

Server on od 6:00 do 14:00 nieraz do 19:00,20:00

 

PLUGINY:

 

AuthMe, AutoSave, BackupPlugin, BetterShop, Cleaner, CraftBook, Essentials, FoundDiamonds, HeroChat,

Iconomy, IPGet, Jobs, KiwiAdmin, LWC, Magic Carpet, MobArena, Performance Tweaks, Permissions,

PermissionsPLUS, ProperTime, PvPToggle, RealShop, SimpleReserve, Stats, WorldEdit, WorldGuard, xWarp

+ jeszcze kilka innych

 

post-372834-0-29273800-1312260854_thumb.jpg

Opublikowano

post-372834-0-30981400-1312260805_thumb.png

 

INFORMACJE O SERWERZE

 

 

Typ Serwera: FB/SURVIVAL

Nether: Włączony

Whitelist: Włączona

PREMIUM: Można grać bez

Zwierzęta: Włączone

Potwory: Włączone

PVP: dla chętnych aktywowane komendą /pvp on i wyłączane /pvp off

Serwer Otwarty: 24/7

Ilosc Slotów: max 15 w grze :) w hamachi ile będzie tyle będzie :)

Client: 1.7.3

 

+ i - Servera!

 

Plusy

Wszedzie są Drewno i jest też las więc +

Każdy na początek dostaje eq z kamienia i działke za free więc +

Wszystkie prawie budowle jak sklepy staja blisko spawna więc +

Mamy klatke Event, Event odbędzie sie dnia 05,08,11 wiec +

Mili Admini i zawsze maja czas dla cb :) wiec +

mamy fabryke chrzciny wiec będziemy ja rozdawać za freee +

mamy arene wiec +

mamy metro do różnych celi więc +

mamy most zwiadowczy miasto więc +

ehh nazbierało sie + nie :)

 

teraz minusy

 

Narazie nie znalazłem

 

 

 

ADMINISTRACJA

 

kamifox

iLooki

Seba

Doszlo 2 nowych :)

 

Szukamy 1 Doświaczonego Admina

 

 

post-372834-0-91477700-1312260838_thumb.png

 

IP: 5.102.138.47

 

Sieć Hamachi1: Mine-Mania [12 Osób]

Sieć Hamachi2: Mine-Mania-2 [11 Osób]

Sieć Hamachi3: Mine-Mania-3 [0 Osób]

Hasło do All Sieci; 123

 

Server on od 6:00 do 14:00

 

PLUGINY:

 

AuthMe, AutoSave, BackupPlugin, BetterShop, Cleaner, CraftBook, Essentials, FoundDiamonds, HeroChat,

Iconomy, IPGet, Jobs, KiwiAdmin, LWC, Magic Carpet, MobArena, Performance Tweaks, Permissions,

PermissionsPLUS, ProperTime, PvPToggle, RealShop, SimpleReserve, Stats, WorldEdit, WorldGuard, xWarp

+ jeszcze kilka innych

 

post-372834-0-29273800-1312260854_thumb.jpg

Opublikowano

Ja mogę grać, nawet jako doświadczony Adm, Miałem adma na pomad 30 serwerach i wszyscy mnie chwalili :) więc może wejdę tylko wiesz do 14.00 to trochę za krótko jest włączony..

7c281e74f20db27c4e64c1df2bc4615f.gifkonopia.jpgDaj lubię to jeśli pomogłem lub spodobała ci się moja odpowiedź :D

Opublikowano

też zapraszam na ten noobski serwer. Administratorzy są tacy kreatywni że napewno świetne miasto zbudowali(na pewno nie sami) tak jak to te świetną nazwę serwera również sami wymyślili pewnie?

 

A tymczasem zapraszam do nas na MineManie prawdziwą! U NAS NIE MA LIPY! s1.minemania.pl !

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zamknięty

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...