Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nie zostać wykrytym?


Mane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedewszystkim blad podstawowy.

Puszczamy bota na same boxy, i to zawsze.

Najlepiej raz dziennie zmieniac tryb w bocie.

 

Blad drugi.

Bot 24h na dobe. Znam osoby co tyle lataja,

lecz osobiscie bym nie ryzykowal. Robcie

niewielkie przerwy, chociaz z 4h miedzy lataniem.

 

Blad trzeci.

Stare, wykryte boty.

Tu chyba podstawa. Bocimy na Valhalli, ktora

zostala wykryta juz przy wrzucaniu na serwer,

to nie ma co sie rzalic o bana.

 

Blad czwarty.

Zwracanie na siebie uwagi.

To tez jest spory blad wiekszosci botuserow.

Bierzcie nicki, ktore sie nie wyrozniaja, i sa

podobne do wszystkich innych. Dodatkowo

trzaskajcie niebieskimi, nie czerwonymi laserami,

bo to tez sie wyroznia.

 

Blad piaty.

Bot 24/7 na StrueneRy/3-2.

To mega blad. Jesli puszczasz bota, to ustaw mu

zmiane mapy, chociaz raz na 10 minut. Tu nie chodzi

o wykrywalnosc przez system, tylko jak gracz, po naprawie

widzi cie 10 raz, bijacego StreuneRa na 3-8, to odrazu

przychodzi mu na mysl bot.

 

Blad szosty.

Uciekanie na 95% (i wiecej)

Tez blad, jesli bot moj bije kryche, jest na zyletce,

to jak jakis liberator proboje ja ukrasc, to raczej nie

uciekam od niego, tylko bije. Osobiscie polecam

ustawic 75%.

 

Blad siodmy.

Bocimy 5-6 oraz 20-21.

W tych dniach BP co miesiac robi kontrole.

 

Mane.

Opublikowano

Hejże plagiatorze, jak leci? Myślisz, że nie umiemy wejść w dział Tutoriale i sobie przeczytać ?

Zbieram minusy!

Olej Wojnę.Rób pieniądze

Opublikowano

Ja się stosuje tylko do błędu trzeciego i siódmego. Według mnie reszta jest zbędna.

 

PS. Niesamowita kopia tematu NoobKillera

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...