Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zaproszenie do wspólnej gry w SUN ONLINE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Chciałbym zaprosić wszystkich do gry w tą kilkuletnią, ale nie docenioną grę:

soul_of_the_ultimate_nation_sun-logo.png

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Trochę o grze:

 

Soul of the Ultimate Nation (w skrócie SUN) to kolejne MMOcRPG wydane przez koreańską firmę Webzen. Założeniem twórców było stworzenie gry, która łączyłaby prostą i dynamiczną formułę zaczerpniętą rodem z konsolowych produkcji z typowymi założeniami gier MMO. Z całą pewnością można stwierdzić, że twórcy osiągnęli swój cel. W SUN Online mamy do czynienia z bardzo dynamiczną walką, która wymaga od gracza pewnych elementów zręcznościowych. Nie mamy, zatem do czynienia z bezmyślnym zabijaniem moobów. Każde starcie wymaga od nas odpowiedniego zaangażowania i współpracy z innymi graczami.

Tutaj pojawia się kolejny element, który odgrywa bardzo dużą rolę w tej produkcji, a jest to gra w party! Sami w świecie gry jesteśmy w stanie zdziałać niewiele! Zadania, jakie stawia przed nami SUN są nastawione na współpracę większej ilości graczy. Maksymalna możemy stworzyć drużynę składającą się z dziecięciu osób. To pozwala na zorganizowanie bardzo dobrze radzącej sobie w boju ekipy. A kogo mamy do wyboru? Przy tworzeniu postaci mamy szansę na wybranie pięciu klas:

 

Berserker:

 

47455547.jpg

Berserker to potężny i brutalny wojownik. Jest bardzo silny i doskonale włada ogromnymi broniami. Jego pochodzenie nie jest do końca znane, nie ma on tez zbyt wielu przyjaciół. Można natomiast być pewnym jednego - warto mieć go po swojej stronie. Jest członkiem zaprawionego w bojach sojuszu najemników.

 

Charakterystyka

 

- Niszczycielska siła.

- Wyśmienicie spisuje się w bezpośredniej walce.

- Nadludzkie umiejętności władania mieczem.

- Potrafi opanować najbardziej skomplikowane techniki walki i wspierać sojuszników.

 

Style walki

 

- Defender. Przyjmuje na siebie atak wszystkich przeciwników by chronić przyjaciół.

- Berserk. Agresywny przywódca drużyny, siejącej chaos i zniszczenie.

 

Dragon Knight:

 

38209192.jpg

 

Dragon Knight to nieoceniony pomocnik w walce. Jest bardzo silny i szybki. Czuje się doskonale w roli pomocnika dowódcy, jak i w bezpośrednim ataku. Członek House of Old Dragons, organizacji, której wszyscy członkowie (Z wyjątkiem dowódcy) są równi i współdzielą swoje zdobycze. Przechowują je w potężnej twierdzy, usytuowanej w Valley od the Dragons. Złe plemiona dają się im jednak we znaki, w szczególności utrudniając komunikację z innymi regionami i wręcz zamykając Dragon Knight-ów pod kluczem. Większość z tych, którym udaje się uciec, z miejsca wstępuje do sił rewolucyjnych. Pozostali trudnią się różnymi zawodami, w tym jako posłańcy.

 

Charakterystyka

 

- Honor, godność i szacunek.

- Wyrafinowane techniki władania mieczem.

- Moc smoków jest po jego stronie.

- Będzie bronić swoich sojuszników aż do śmierci.

 

Style walki

 

- Combat. Wykorzystuje swoją siłę do walki i magiczne moce do wspierania sojuszników.

- Dragonic. Rzuca klątwy na przeciwników.

 

Elementalist:

 

elementalist.jpg

 

 

Elementalist jest potężnym czarownikiem. Dawniej królewscy czarownicy, których wojna podzieliła na dwie wzajemnie zwalczające się frakcje, Circle i Ether. Wojna między czarodziejami, to wojna na wyniszczenie, zostało więc ich niewielu i gdy już prawie los o nich zapomniał, postanowili połączyć swoje siły w sojuszu, by pokonać wspólnego wroga. Przeciwstawili się złym plemionom. Utworzyli Magic Laboratory, miejsce i sojusz w którym mogą szlifować swoje umiejętności i wymieniać się wiedzą, jak również szkolić młodych adeptów magii. Prócz walki przeciwko Imperium, zbierają oni magiczne przedmioty, które służą im w tajemniczy sposób.

 

Charakterystyka

 

- Główny czarownik sił rewolucyjnych.

- Silny w ataku, ale równie dobrze spisuje się w leczeniu i ochronie swoich sojuszników.

- Wymaga specjalnych przedmiotów które pozwolą mu czerpać niezbędną w walce energię.

 

Style walki

 

- Offensive Ether. Sprawnie atakujący zaklęciami.

- Healing Circle. Leczy, chroni, wzmacnia i wskrzesza swoich sojuszników.

 

Valkyrie:

 

35850608.jpg

 

Valkyrie jest postacią umiarkowanie silną, ale nad wyraz szybką i zdeterminowaną. Historia Valkyrie była zawsze związana z Dragonitami, a gdy wraz z powstaniem Imperium wciąż na nich polowano, razem przenieśli się na zachód kontynentu. Stworzyli swój własny sojusz, by walczyć ze złymi plemionami i odzyskać dawną chwałę. Valkyrie to pierwsi członkowie sił rewolucyjnych, z początku bardzo źle znoszący towarzystwo Dragon Knight. Jednak wspólny cel tymczasowo połączył ich wysiłki. Valkyrie zaczyna swoją przygodę w wiosce Welthen.

 

Charakterystyka

 

- Ekspert w walce na odległość.

- Wyśmienite umiejętności strzeleckie, walki wręcz oraz przywoływania pomagających stworzeń.

 

Style walki

 

- Offensive. Czuje się doskonale w roli atakującej, wykorzystując bogaty wachlarz umiejętności.

- Summon. Przywołuje stworzenia które wiernie walczą u boku swoich sojuszników.

 

Shadow:

Jest to najnowsza postać na Globalnej wersji SUNA na której możemy grać, dlatego opis postaci i poradniki do niej mogą być jeszcze nie dokładne.

 

53787cc6a484467afa2099ba7e93145112030.jpg

 

 

Trailer z gry:

 

Gameplay:

 

 

 

Teraz trochę moich słów:

 

Gameplay może trochę się różnić od tego co jest teraz, bo został wprowadzony Episode II, w którym dodali/ zmienili aż 60 rzeczy, ale to i tak nie jest wszystko SUN Global w porównaniu do Koreańskiej wersji jest ukończony w 90%.

 

Każdy kto chcę zagrać, niech odpisuję w postach albo na moje gg: 12800178. Może ktoś załatwi TS/Ventrillo, jak nie to i tak damy rade grać.

Piszcie możliwy przyszły nick w grze i najlepiej GG, jeżeli kogoś ta gra woogle zainteresuję. Ja gram oczywiście od 0, jedynie mam troszkę kasy z innego konta.

Tak jak w opisie gra opiera się prawie w 100% na party, bez tego nie osiągniesz tam teorytycznie NIC. Dlatego poszukuję osób do wspólnej dłuższej gry.

Wypowiedzi na temat gry także mile widziane.

Oferuję pomoc w grze(chociaż sam dużego lvl nie miałem(60) Niestety w skilach nie pomogę, ponieważ webzen niektóre skile polepszył/usunął/dodał/pogorszył i zrobił inny system skili i skili pasywnych.

 

Materiały zaczerpnięte z innych for

Edytowane przez Aguire
Opublikowano

Gra bardzo ładnie wygląda i nie wątpię , że jest fajna. Niestety nie mam czasu na granie w MMO . No i praktycznie każda gra ma jeden cel : EXPIENIE i DROPIENIE ITEMÓW ;). A to mi się już znudziło.

jqeuR.png

Opublikowano (edytowane)

@up wiesz bez expa to bysie lvl nie wbijało, a co do dropu itemków, w sunie większość musisz zrobić(craft), ale w sunie do 60lvl to większość expa za ciekawe misję się dostaje, a potem już trzeba chodzić na różne wyprawy na bosa itp. nawet nie wiem dokładnie jak to się nazywa, bo nie miałem możliwości tam dojść

 

@nie chce spamować więc odpisze tu:

czy to dungeony sam nie wiem jak to nazwać, napewno to nie jest tak, że ciągle ta sama mapka idziesz do bosa ubijesz i wywala do miasta,raczej taki otwarty świat. Zreszto w to trzeba zagrać i ocenić samemu :)

Edytowane przez Aguire
Opublikowano

Dzisiaj w nocy pobieram :D

Zachęciły mnie na maxa te Gameplaye.

Właśnie szukałem nowej gry MMORPG :D

Jest wersja Europejska co też mnie zachęca :D

Opublikowano

PanZagłady , może niedokładnie sie wyraził, ale w tej grze masz możliwośc w czasie gry stworzenia własnego świata czy krainy i tam expić, robić questy , co ciekawsze nie tylko samemu ale i w grupie , to tzw Battle Zone.

 

do wyboru

mapy typu : Misja, Polowanie, PVP

wybór ilu graczy może dołączyć do mapy

maksymalny / minimalny poziom doświadczenia gracza który może wejśc

wymagane klasy postaci

tworzenie własnych misji np walki z potworami, obsługiwanie obiektów, wyłaczanie i włączanie pułapek a nawet pozwiedzać sobie tylko budowle czy, podziemia z nudów

mape możesz dowolnie dostosować sobie nawet dla swojej postaci i grać na niej do woli czy poprawiać statystyki postaci expiąc

 

tyle tego jest że nawet ja po roku gry nie zobaczyłem nawet połowy możliwości ( 87 lvl , czasem sobie jeszcze zagram )

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ala Vindictus ? Tez takie podzialki na mapy i tylko w zamknietym terenie trzeba expic ? Pobiore , zobacze . Mam nadzieje ze gra nie ma grubo ponad 5 GB . Dam edita jak wszystko zobacze ...

 

 

 

@Edit

Stracilem tylko 15 minut na sciaganie 3 gb ...

Nie dziala na W7 , ;x

a przynajmniej mi , bo jak otwieram skrot to mi na strone www przekierowywuje

Opublikowano (edytowane)

Hmm, właśnie poszukuje jakiejś nowej gry MMORPG, chętnie z tobą pogram.

 

@edit O, za 15-20 minut będzie gra :).

 

@up Gra zajmuje 3gb a dokładnie 2.9gb :).

 

@edit2 Moje GG to 8464008.

Edytowane przez szymo123

2yzq.png


Opublikowano

Zapomniałem dodać :D gre uruchamia się przez głowną strone SUNA, logujecie się i klikajcie GAME START na początku powinno takiego startera pobrać, jak pobierzecie, wyłączacie/włączacie przeglądarkę i się logujecie i znów GAMESTART wtedy powinnien się uptader włączyć i się zuptaduje klikacie START, server Klippe i gracie :)

 

@PS wbiłem już 37lvl co zajeło mi ok. 5h może troche więcej, więc musiecie mnie dogonić do dalszego expa, ja poczekam i pomoge wbiciu lvli ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...