Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DEDYK | NO-WL | NO - PREMIUM Minecraftowe-Klocki W BUDOWIE !


Ocena serwera  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer oceniasz na :


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Admin(K14) mówi że dał mi cuba 10 w góre i 5 w dół. - W góre mam 15 a w dół co najmniej 35(ale chyba więcej)

Gdy to napisałem na czacie admin usunął mi cuba i wyszedł z gry.

 

Ogólnie - serwer mógłby być fajny ale admin nie umie stawiać cuboidów i usuwa je bez ostrzeżenia.

Edytowane przez VahotVanOcteron
Opublikowano (edytowane)

Ym... Jest cały czas Logging in...

Chętnie pomogę z budową ;)

 

EDIT:

 

Read Timed Out

 

EDIT2:

 

Da się wejść bez portu, na porcie mam ReadTimedOut

 

Niech jakiś adm wejdzie do gry

Edytowane przez Bartek z Margo
Opublikowano (edytowane)

Mamy Problemy techniczne . Przepraszamy za Usterki .

Prawdopodobnie bedzie mapa od nowa :(

Edytowane przez BoryS.
Opublikowano

Jordan77 proszę o unban, przepraszam za ta fujare :rolleyes:

 

P.S. Wiem ze nie powinienem tego tu pisać.

reflink

Opublikowano

Przepraszam za post pod postem .

 

Czy mogl by mi ktos wyslac formulke do permisons zeby gracze mogli kupywac i sprzedawac w iconomy chest shop (nie wiem czy odbrze napisalem ) :rolleyes:

 

Za pomoc nagroda

×
×
  • Dodaj nową pozycję...