Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Plik odpowiedzialny za Wygląd zbroi w Eq jak i na postaci


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich user'ów jak i Administracje. Mam mały problem albo pytanie. Chcę ustawić wygląd dla zbroi:

-11309 Inna Wroga Wytrzymalosc

-11509 Ho-Gu

-11709 Ma-Ryoung-Sin-Gab

 

chce im nadać wygląd według własnego uznania ponieważ te zbroje będą mi potrzebne do stworzenia unikatowego systemu ulepszania na moim serverze. Jeżeli byli byście milli i powiedzieli mi jakie pliki odpowiadaja za wygląd zbroi. Oczywiście pliki odpowiadające za wygląd na każdą Płeć :P.Z góry dziękuje.

 

To jest ukryta treść, proszę

hcq0.png


Opublikowano (edytowane)

@Homelo

 

To są zbrojki :D a nie NPC jak już. Więc wiesz ja chce nadać tym zbroją Teksturki (wygląd) gdy jest założona na postaci.Bo własnie niewiem jaki plik w PC i PC2 odpowiada za te zbroje.Dodanie ikony w eq to pikuś

Edytowane przez Nygol

hcq0.png


Opublikowano

Za przypisanie tekstury do modelu odpowiada warrior_m.msm w root

Tam masz taki plik dla każdej płci i klasy postaci.

 

Masz tam takie wpisy :

rxob.jpg

 

To jest akurat wpis mnisiej.

 

Jak chcesz zmienić jej teksturę to edytujesz linijki z .dds o ile ta tekstura będzie pasowała do modelu który ma rozszerzenie .gr2

Opublikowano (edytowane)

Wejdź w item_proto w locale_pl i tam szukasz swojej zbroi jaką tam chcesz. Sprawdzasz wartość pod value3.

Cyfra w value3 to ShapeIndex w plikach .msm (np. warrior_m.msm - wojownik mężczyzna) które znajdziesz w root.

Pliki gr2 i dds znajdziesz odpowiednio w pc i pc2.

pc: warrior_m, sura_m, assassin_w, shaman_w

pc2: warrior_w, sura_w, assassin_m, shaman_m

Edytowane przez Kujoo

Jeżeli pomogłem daj + ;]

Zrewanżuję się przy najbliższej okazji.

sygna1p.jpg1398204485.png

Opublikowano

Fuck Dobra temat do zamknięcia coś mnie sie z klientem stało. Kujoo dostajesz odemnie ++ i 5 za pomoc :D. Już zaczaiłem co i jak także :D

hcq0.png


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...