Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][30.07.11] kaffeebohne™´s Fast-Dinarbot v. 1.0 *Selfkill,Auto Start, BACK TO ROOM!


lukasz1950x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aby włączyć auto start trzeba kliknąć F2.

Aby włączyć back to room trzeba kliknąć F3.

Aby wyłączyć cheata kliknij F4.

 

Download:

To jest ukryta treść, proszę

nie wrzucać innego downloada!

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Jeśli masz failed to inject zainstaluj Visual C++ 2010.

BOT DZIAŁA TYLKO NA ROZDZIELCZOŚCI: 1024x768

Dinarbot nie mój.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

To ile wam nabije to zależy jak dobrego macie kompa ;-)

Jeśli macie takiego co cała procedura zajmuje tylko 5 sek. to ok... 12k

A jeśli macie takiego jak Ja (czyli złomka ;-)) to gdzieś z 3-6 k

Quad jest Bogiem, a Drift Nałogiem, Tuning Zabawą, a Prędkość Podstawą!

 

------------------------------------------------------------

 

http://www.youtube.com/user/Muzio1996

 

Wchodźcie, oglądajcie, oceniajcie, komentujcie i subskrybujcie ;)

Opublikowano

Sam miałem dodawać tego dinarbota, ale on albo jest niesprawny, albo działa tylko na 64 bitach, bo jak ja go testowałem to zero reakcji ...

Daj plusika

:) Mam nadzieję, że na niego zasłużyłem :) I pamiętaj ! Dobro, którym obdarzysz bliźniego wraca do Ciebie z podwójną mocą, czyli dasz mi plusika, to dostaniesz dwa. Czyż to nie jest opłacalne ?

garfield.png

Nie lubisz Garfielda ? Nie mamy o czym rozmawiać !

Już mnie irytuje gdy widzę, że ponad połowa społeczności MPCFORUM, nie potrafi się wysilić i napisać poprawnie jednego zdania po polsku -,-

Zbieram Plusy ! +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...