Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem oblukać cheaty do CSa lecz jak włączę cheata i csa dostaje bana.

1.Włączam cheata

2.Włączam csa

3.Chce wejść na serwer lecz automatycznie dostaje bana...

 

Nie wiem jak zrobić, aby nie banowało mnie.

 

Mam csa Non steam 1.6

 

Nie wiem czy pobierałem dobrego cheata czy jakiegoś Cheaty do Counter-Strike Source

 

Proszę o wyjaśnienie, co zrobić aby nie dostawać bana na wejście.

 

Jeśli zły dział proszę o przeniesienie lub napisanie gdzie go mam napisać.

Z góry dzięki. :)

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Cs 1.6 to mod do Half Life "1"

 

Więc sciagasz hacki do CS 1.6

 

CS Source to mod do Half Life "2"

 

Więc to nie jest cs 1.6.

 

Nie wiem jakim cudem dostales bana w 1.6 za uzywanie cheatow z CS:Source (najprawdopodobniej hack nie włączy się)

 

A bana moze dostales wczesniej? Z tego co sie orientuje CS 1.6 ma zajebisty anty-cheat NeoBans jak raz cie zbanuja permanentnie to już nie wejdziesz:) Nawet ze zmiennym IP, pomaga reinstall systemu :)

 

 

//pornografia

Opublikowano

A bana moze dostales wczesniej? Z tego co sie orientuje CS 1.6 ma zajebisty anty-cheat NeoBans jak raz cie zbanuja permanentnie to już nie wejdziesz:) Nawet ze zmiennym IP, pomaga reinstall systemu :)

Jak dobrze mi się przypomina, to banuje na config.

@top

Nie czituj.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Cs 1.6 to mod do Half Life "1"

 

Więc sciagasz hacki do CS 1.6

 

CS Source to mod do Half Life "2"

 

Więc to nie jest cs 1.6.

 

Nie wiem jakim cudem dostales bana w 1.6 za uzywanie cheatow z CS:Source (najprawdopodobniej hack nie włączy się)

 

A bana moze dostales wczesniej? Z tego co sie orientuje CS 1.6 ma zajebisty anty-cheat NeoBans jak raz cie zbanuja permanentnie to już nie wejdziesz:) Nawet ze zmiennym IP, pomaga reinstall systemu :)

 

Dobra dzieki, pierdole te cheaty bo nie chce na IP, może kiedyś ^^

zv669_sipeantus.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...