Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mały pojedynek]JAKIE FORUM LEPSZE!?


Jakie forum lepsze?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie forum lepsze?

    • MPC Forum , poniewa?: (napisz w poscie)
      22
    • P*i*v - Me*tin2 , poniewa? (napisz w poscie)
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twoja ankieta jest bezsensu bo wiadomo że użytkownicy z priv będą glosować na ich forum a my w tym temacie na mpc .

Głos na mpc ponieważ tutaj wszystkie gry są na równym miejscu a tam tylko Metin i pare innych gier ale metin przede wszystkim . Na priv najczęściej są plagiaty z mpc .

Down@ Ja ci minusów nie dawałem jak klikniesz sobie w range przy poście to zobaczysz kto dał

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Przypadkowo dalem minusa :P , ale dalem ci plusy w innych postach :D. Masz neutralne 0. Nie bede ocenial, ktore lepsze lecz widzialem priv i glownie na metku sie skupia. MPC nie jest skupione glownie na metku bo posiada wiele gier.

 

Dalem plusy w 1 temacie i 2 posty z listy postow i tematow na twoim profilu :P.

jqeuR.png

Opublikowano

Oby dwa fora są dobre ale MPC o wiele lepsze. Na Priv panuje burdel... Kiedyś wolałem tamto forum ale z wiadomych przyczyn (Lepiej tutaj jest) przeniosłem się na MPC i tego nie żałuję :)

Opublikowano (edytowane)

Ja pierdole i po co taki pojedynek jak MPC rozpierdala PLLiFF-MeDjn ? -.-

 

Głos na MPC.

Edytowane przez xEENSx
Opublikowano (edytowane)

Hahahahahaha forum z priva mt2? Wiesz tutaj ludzie nie moga wytrzymac jak jest 1 dziecko jak ty, a tam jest cale stado!

MPCForum oczywiscie jest lepsze

Edytowane przez Eryk2109.
Weteran
Opublikowano
P*i*v - Me*tin2 , ponieważ (napisz w poscie)

Nie znam takiego forum , więc oddaje mój głos na MPC ;)

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Wiadomo, że MPC Forum rządzi bo jest tu więcej ludzi niż na tym gówn*e. -.-

Opublikowano (edytowane)

Ja MPC uzywam do Darkorbit/pogaduszkow/fanartu, aa nie do metina w ktorego nie gram i wlasciwie gowno mnie on obchodzi. Priv metin2? Nie znam tego forum, nigdy na niego nie wchodzilem, skad moge wiedziec ktore jest lepsze??

Ale pod wzgledem czego? Grafiki? Tresci ? Tematyki?

Wstrzymuje sie od glosu.

Edytowane przez PedoĐres

Wtf . Konto mi się zbugowało i nie mogę się zalogować

http://www.mpcforum.pl/user/349579-pedores/

Looknijcie - taki sam mam tam nick jak tu. Jak możecie mi go zmienić czy coś to pisac na gg 12753084, wroce na stary profil.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...