Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Zwiększenie Max Lv Konia[TuT]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DL/TuT - Zwiększenie Max Lv Konia

 

 

Coś o ...

 

Dif pod game2010epvpv4.

To akurat zwiększa max lv konia.

W tym przypadku z 30 na 40.

 

 

 

Dif :

 

This difference file is created by The Interactive Disassembler

game
0008A24A: 1E 28
000CCCF8: 1E 28

 

 

 

Dif Patcher :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/349116-tutuzywanie-dif-patchera/

 

 

 

Pozdro :).

porno

Opublikowano

No, no dif godny uwagi, teraz tylko jakoś dodać, że np na 31 lv koń to wierzchowiec ;d .

 

Masz zasłużonego +'a za robotę =)

 

P.S -- zrobisz taki na gejma 2019 ? ;d

Opublikowano

No, no dif godny uwagi, teraz tylko jakoś dodać, że np na 31 lv koń to wierzchowiec ;d .

 

Masz zasłużonego +'a za robotę =)

 

P.S -- zrobisz taki na gejma 2019 ? ;d

 

Zrób sobie questem misję na 31 i wyższe levele konia i dodaj nowe przywołanie, które będzie przywoływało wierzchowca ^^

Opublikowano

Zrób sobie questem misję na 31 i wyższe levele konia i dodaj nowe przywołanie, które będzie przywoływało wierzchowca ^^

brawo, tylko z tego co pamiętam funkcje tyczące się przywoływania odpowiedniego wierzchowca do poziomu są zapisane w game

wiec ten dif nie jest za bardzo pomocny...

cm2_sygnatura.jpg

Opublikowano

mhm.. Dodałam i teraz wierzchowca przywołać nie mogę... Pomocy !

Marzenia się spełniają. ; D

levadia.png

 

'.Bezpieczniej pozostać w sferze marzeń. ' ;]

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

robo jesli zrobisz tradycjna komenda to nie doda ale 2 sposobem dziala

 

 

setsk 130 działa tylko i w quescie też. A horse_level może być max 30 wiem bo sprawdzałem. Nie da się przywołać jak masz wbite komendą setsk 130 albo w quescie.

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...