Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival City [1.7.3][Dedyk][No-premium][No W-L][24/7]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Survival City: Witam, w naszym miescie, placimy tutaj dolarami. Co na poczatek, zapytasz sie ? Zglos sie do Quagera lub Gapiozy o przyznanie dzialki, nie gryziemy. Jezeli juz dostales dzialke, warto sie zapoznac z regulami, a pozniej pojsc do kopalni lub lasu po materialy na twoj nowy dom w Survival City, tak rozpoczyna sie twoja przygoda, pelna zabawnych lub groznych przygod, poznasz nowych przyjaciol, ktorzy moga stac sie najlepszymi...

 

Sprzet

 

Procesor Intel i7 4x 2x 2.66+ GHz

Pamięć RAM 24GB DDR3

Dyski twarde 2TB SATA II

Łącze 100 mbit nielimitowane

 

Informacje o serwerze

 

SLOTY: 20

Wersja 1.7_03

PVP: OFF

Moby: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

Whitelist: OFF

 

Dane, zeby dolaczycz do nas

 

s6.csrv.pl:13364

 

Mumble

 

Host: mumble.csrv.pl

Port: 43364

 

Forum

 

http://www.survcity.fora.pl/

 

ZAPRASZAMY!!!

Edytowane przez Quager
Opublikowano

Zamieszczam tutaj banner naszego servera:

1-101950-560x95-4-FF5519-FFFFFF.png

 

Zdecydowaliśmy że lepiej będzie zrobić RP z elementami survival... nazwę i pluginy ogarniemy jutro!!!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...