Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

Chciałbym wam pokazać sposób jak rozpędzać się w 3 sekundy do 300 km/h bez trainera!

A więc:

1: Odpalamy grę

2: Odpalamy Acceleration Artmix hack

3: Wyłączamy hacka i włączamy ponownie

4: Powtarzamy kilka razy punkt 2 i 3

5: Po paru powtórzeniach mamy już niesamowite przyśpieszenie za pomocą shifta:)

 

 

Acceleration artmix hax:

xxx Brak skanu

JBC zbieram +

Edytowane przez Atrox

faceplus_banner_728_90.png

Dzięki tej stronie mam ponad 5.000 fanów na fanpage'u!

Opublikowano (edytowane)

podaj link do cheata

 

i bedzie +

 

 

 

 

Ok thx :)

Edytowane przez eXe007

ThePapi007_eune_236_1_logo.png
Na
MPCForum od 21 lis 2009 <3

League Of Legends <3

Opublikowano (edytowane)

Proszę:

To jest ukryta treść, proszę

 

Ten hack działa normalnie,wystarczy trzymać shift.

 

Wyłączamy hacka i włączamy ponownie

 

Nie wiem po co tak robić?

 

Wystarczy odpalić grę potem hacka i tyle.By hack działał trzeba trzymać shifta.

Edytowane przez Pitch_Black

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Opublikowano

Ale jesli włączysz go kilka razy i wyłaczysz to bedzie jeszcze szybciej sie rozpędzał!

faceplus_banner_728_90.png

Dzięki tej stronie mam ponad 5.000 fanów na fanpage'u!

Opublikowano

Mógłby jakiś mod zmienić nazwe tematu i dorzucić [TUT]

faceplus_banner_728_90.png

Dzięki tej stronie mam ponad 5.000 fanów na fanpage'u!

Opublikowano

ale ten hack jest wykrywalny jak chce jechać drugi wyścig to mnie wypier*ala

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano
Mógłby jakiś mod zmienić nazwe tematu i dorzucić [TUT]

 

A po co?

Jest oryginalny temat z tym hackiem i nie ma sensu robić następnego.Hack działa i każdy wiem jak go używać.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Opublikowano

Chłopie ale to jest tutorial na to żeby auto rozpędzało się w 3 sekundy do 300km/h! Jesli raz włączysz hacka przyśpieszy ci do 300km/h w 10 sekund a jeśli włączysz go 4 razy to masz w 3 sekundy! Boshe czy to takie trudne?!

faceplus_banner_728_90.png

Dzięki tej stronie mam ponad 5.000 fanów na fanpage'u!

Opublikowano

dziala ale dość dziwnie i blokuje koła jak staniemy ;/ (dziwnie w sesnsie przerywa)

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

Opublikowano

Najlepiej poczekać na update NFS:W Trainer. I nie będzie żadnych problemów. Temat raczej do zamknięcia jeżeli działa.

RdLc.jpg

 

Opublikowano

Tutaj wg mnie nie ma żadnych problemów tylko tak jak mówie jeśli włączymy np. 2 razy acceleration to przyśpieszać nam będzie 2x szybciej jak na jednym hacku

faceplus_banner_728_90.png

Dzięki tej stronie mam ponad 5.000 fanów na fanpage'u!

Opublikowano

a nie wiecie dlaczego mi wywala nfs jak uzywam tego hacka z 2 min?

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

Wywala Cie z tego powodu bo za często go używasz.A masz wyłączonego antywirusa i zaporę?Jak masz Win 7/Vista to odpal jako administrator.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...