Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Szybkie klikanie energii do wrót


seba445pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opisze wam teraz jak szybko wyklikać enegie do wrót lub uridium ;> bez żadnych botów itd.

 

Krok 1. Wchodzimy na konto i klikamy w sekcje Galaxy Gates

Obrazek 1 ;)

Krok 2. Klikamy tylko jeden raz do Energii (ten co się wyklikuje)

Obrazek 2 =)

Krok 3. Wciskamy przycisk "Tab" na klawiaturze aż taka żółta ramka będzie na tym do klikania

OBRAZEK 3!!! :D

Krok 4. Wciskamy SPACJE

Krok 5. Cieszymy się z szybkiego klikania we wrota bez botów itd ;)

 

 

COPYRIGHT by Seba445PL z MPCFORUM =)

 

Zakaz kopiowania tego poradnika na INNE FORA!!!! :D

 

Liczę na + <3

 

 

Proszę o zdjęcie mi paru % na statusie ostrzeżeń :(

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

super sposob + for you

Przyznane punkty reputacji
Sekhmet

 

 

Widzę że dałeś mu plusa...

Wiesz że to się nazywa spam?

 

 

 

 

 

@Topic sposób dobry ale niestesty na amerykańskich serwerach też tak strasznie muli tak samo jak bez.

Kolejnym minusem jest to że trzeba trzymać tą spacje(ew. położyć coś, ale nie można robić innej rzeczy na komputerze)

Opublikowano

No tak ale nie trzeba mieć żadnego bota ;p

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Miesiąc temu widziałem gdzieś na YT filmik właśnie z tym sposobem. Tylko że tam koleś pisał na filmiku że mozna coś położyć na klawiszu aby samo się klikało.

Opublikowano

Miesiąc temu widziałem gdzieś na YT filmik właśnie z tym sposobem. Tylko że tam koleś pisał na filmiku że mozna coś położyć na klawiszu aby samo się klikało.

 

Ja położyłem telefon i leciało :)

Opublikowano

Bardzo dobre:) Leci + i dziękuje:) 102k energi trzeba wyklikać:P

faceplus_banner_728_90.png

Dzięki tej stronie mam ponad 5.000 fanów na fanpage'u!

Uczeń
Opublikowano

czemu Ci sie URIDIUM pali?

bo bp go wybrał i dał mu SUPER SPECJALNĄ OKAZJĘ :) Jeśli kupi 15 000 uri to dostanie gratis 1000 RSB:)

też to mam i mnie to wkurwia bo na mapie mi wyskakują napisy na pół ekranu..

Opublikowano

Mi znowu wyskakuje że jak kupie 150 000 uri to dostane 30 kuponów na skoki. Nie wiem tylko po co mi one jak mam ich przeszło 2000

bugpointblack.png

Opublikowano

Tez to ścierwo mam... i muszę powiedzieć ... że zaczyna mnie to wkurwiać!!!!!!!!!!!!! Grać nie można przez to gówno... wyskoczy Ci napis na mapce podczas wylotu i ded ...

xD

262xro2.jpg

xD

Opublikowano

Heh to jest dopiero okazja -.-

 

Taa, chyba raczej powinno napisać "śmieszny pakiet po śmiesznej cenie".. ^^ Ja za 15k uri dostane 10 EMPków.

Opublikowano

Taa, chyba raczej powinno napisać "śmieszny pakiet po śmiesznej cenie".. ^^ Ja za 15k uri dostane 10 EMPków.

 

 

A Ja za 330 tys uri 5 tys x2 xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...