Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MINEDOBRA [24/7] [WL] [0 LAGÓW] [FB]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

SERWER TYLKO DLA GRACZY PREMIUM . SERWER JUZ ON ZAPRASZAM !

 

onlinen.png

 


  •  

24/7


 

informacjec.png

 


  •  
    Serwer zakupiony na specjalnym hostingu specjalizujacym się na serwerach Minecraft. Na tą chwilę dostępne będzie 10 slotów , Beta-Testy na tej maszynie potrwają do 09.08.2011r. Jeżeli serwer się wam spodoba , przeniesiemy mapę na lepszą maszynę z 20 slotami.Co do samego serwera - bedzie to mieszanka survivalu z freebuildem .| Potwory - ON | PVP - OFF | WL - ON | NETHER - ON |. Gracze nie będa mogli używać lawy i tnt . Mapa będzie normalna (czyt. bedą cave'y) lecz teren pod zabudowę będzie wyrównywany. Każdy gracz ma przywilej do posiadania 2 działek (dom+farma/magazyn). Jest mozliwość zgłoszenia adminowi jakiegoś projektu. Wtedy admin podaruje wam cuba na działkę i bierzecie się do roboty :)
     
     
     
IP SERWERA TO s3.csrv.pl:12487



 

 

screenyh.png


Jeszcze screenów i filmów nie ma


 

noweinformacje.png

 


  • Pluginy : LWC,Worldguard,WorldEdit,MC,AutoPlant,Craftbook,AdminTools,CommandBook ... Reszta już nie powinna was obchodzić a zapewniam ze jest ich sporo

 

Proszę moda o nie zamykanie tematu

Edytowane przez FabixXx

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

Opublikowano

Co tak mało? Nie będzie co najmniej 10 chętnych to nie ma sensu odpalać :)

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

Opublikowano

Jeszcze co najmniej 6 osób. Jak dzisiaj tyle będzie jutro już odpalę serwer. Przypominam , że musisz posiadać konto premium

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

Opublikowano (edytowane)

Pluginy są już przygotowane wiec bez takich przesadów proszę

EDIT: Pisze w temacie , że zapowiedź

Edytowane przez FabixXx

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

Opublikowano

haha serwer nawet nie powstał pozdro dla autora tematu

 

Chłopie , Ty chyba masz problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu.

 

W tytule nawet pisze jak wół ZAPOWIEDŹ.

76561197982068149.png
Opublikowano

Po krótkich namysłach zdecydowalismy narazie wstrzymać się z WL Serwer będzie ogólnodostępny dla każdego . Śledźcie temat , bo dziś włączę czysty serwer (bez pluginów) dajac wam (oraz nam) mozliwosć przetestowania maszyny. Pozdrawiam

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

Opublikowano

Witam ponownie. Postaram się , aby serwer był odpalony o godzinie +/- 21:00 Zaraz dam edita i wpiszę ip do serwera , jednak do tej godziny wchodzić nie będzie można . Co do postępów musze popracować nad mapą (tablica ogłoszeń , regulamin i działki). Jako że admin techniczny (evanx) nie jest dostępny,do jutra bedzie brakowało jednego plugina , ktory zmienia kolory graczy na czacie (admin,mod,gracz). Trzeba będzie zapamietać , iż o cuba i inne sprawy zgłaszacie się do mnie (nick:Hazorek) Pozdrawiam i miłego czekania

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

Opublikowano

Witam ! Wszystko działa bez zarzutu , jednak przekladamy oficjalne otwarcie na 22:00 Proszę o wyrozumiałośc , narazie jestem zmuszony pracowac sam :) Pozdrawiam . IP jest juz podane , i mam nadzieje ze do 22:00 się wyrobie

67048-obama-vs-osama.gif

 

 

 

 

 

 

 

Je*nij plusa lub minusa

×
×
  • Dodaj nową pozycję...