Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:IV][Pytanie]znacie jakiś sposób by gta 4 sie mniej lagowało


ProAntyCHeats

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nie zbyt dobry kompa

2gb ramu

 

--------[ EVEREST Home Edition © 2003-2005 Lavalys, Inc. ]------------------------------------------------------------

 

Wersja EVEREST v2.20.405/pl

Strona domowa http://www.lavalys.com/

Typ raportu Kreator raportów

Komputer X-C2151BDA421D4

Generator raportu Administrator

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)

Data 2011-07-27

Czas 20:39

 

 

--------[ Karta wideo Windows ]-----------------------------------------------------------------------------------------

 

[ NVIDIA GeForce 8500 GT ]

 

Właściwości karty wideo:

Opis urządzenia NVIDIA GeForce 8500 GT

Napis z karty GeForce 8500 GT

Napis z BIOS'u Version 60.86.18.00.00

Typ mikroukładu GeForce 8500 GT

Typ konwertera DAC Integrated RAMDAC

Zainstalowane sterowniki nv4_disp (6.14.11.6218 - nVIDIA ForceWare 62.18)

Rozmiar pamięci 512 MB

 

Producent karty wideo:

Nazwa firmy NVIDIA Corporation

Informacje o produkcie http://www.nvidia.com/view.asp?PAGE=products

Uaktualnienie sterowników http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

 

 

--------[ Monitor ]-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

[ Jean JD157 ]

 

Właściwości monitora:

Nazwa monitora Jean JD157

ID monitora JEN009D

Typ monitora 15" CRT

Data produkcji Tydzień 48 / 1999

Numer seryjny 9486395

Największy widzialny rozmiar ekranu 28 cm x 21 cm (13.8")

Współczynnik proporcji obrazu 4:3

Częstotliwości odświeżania poziomego 31 - 70 kHz

Częstotliwości odświeżania pionowego 50 - 120 Hz

Największa rozdzielczość 1280 x 1024

Gamma 2.60

Obsługiwane tryby DPMS Standby, Suspend, Active-Off

 

Obsługiwane tryby wideo:

640 x 480 120 Hz

800 x 600 110 Hz

1024 x 768 85 Hz

1152 x 864 75 Hz

1280 x 1024 65 Hz

 

 

--------[ Debug - PCI ]-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

processor 2 rdzeniowy i czy znacie jakiś coomon lub patch czy program by zmniejszyć mi lagi?

Opublikowano

Debilne odpowiedzi typu "kup nowy komputer" będą karane. Nie po to ktoś wchodzi na forum, opisuje swój problem, po to by otrzymać kilka odpowiedzi że ma kupić nowy komputer.

1317454587-U195480.png

Opublikowano

To nie wina komputera... Bo ja mam procek 2,4GHz , 256mb grafika(nvidia) 2gb ram i nawet się nie zatnie... Musi coś Ci zżerać ram albo grafikę. Powyłączaj nie potrzebne procesy, żeby tylko gta zostało.

xD

262xro2.jpg

xD

×
×
  • Dodaj nową pozycję...