Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Jak zalogować się na konto root


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, jestem całkiem zielony w tym temacie więc mówię od razu.

Mam problem, otóż nie potrafię się zalogować na konto root ( potrzebne to do wkonania punktu 2 czyli instalacja portów). Korzystam z tego tematu-

To jest ukryta treść, proszę

Jeśli to ważne korzystam z emulatora VirtualBox

Co mam wpisać , wcisnąć po odtworzeniu pliku

Edytowane przez CinekH

Nie znasz regulaminu? Zapoznaj się z nim

xdlolxdxdxd.png

WTF?

Nick na privach

Hormon lub CinekH A Hamachi: Hormon666

 

hbkyp.jpg

 

Opublikowano

Z tego poradnika co dałeś, punkt "43.".

Tam wpisujesz hasło do użytkownika root.

Chodzi oto że w części II musisz zresetować system, i zalogować się jako "User: root" a hasło, takie które wcześniej wpisałeś.

Oczywiście w punkcie "43." :).

porno

Opublikowano

Czyli po zresetowaniu systemu mam dojść do punktu 43 jeszcze raz? Bo tylko tam mi wyskakuje okienko logowania

Nie znasz regulaminu? Zapoznaj się z nim

xdlolxdxdxd.png

WTF?

Nick na privach

Hormon lub CinekH A Hamachi: Hormon666

 

hbkyp.jpg

 

Opublikowano

Czy może mi ktoś wytłumaczyć co ja mam zrobić aby wyskoczyło okienko Login bo zainstalowaniu Freebsd? ponieważ jeśli zresetuję to, to wtedy wskakuje od nowa okienko z wyborem języka

Nie znasz regulaminu? Zapoznaj się z nim

xdlolxdxdxd.png

WTF?

Nick na privach

Hormon lub CinekH A Hamachi: Hormon666

 

hbkyp.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

logowanie jest w 43 punkcie chyba, ale potem bo zakończeniu instalacji już nie da się zalogować

Nie znasz regulaminu? Zapoznaj się z nim

xdlolxdxdxd.png

WTF?

Nick na privach

Hormon lub CinekH A Hamachi: Hormon666

 

hbkyp.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...