Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Działający fh + instrukcja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Szukam dobrego fishbota + instrukcje jak go włączyć.

Oczywiście na polskiego metin2.pl.

Z góry thx, dam max + :D

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano (edytowane)

http://www.mpcforum.pl/topic/350638-tutdl-fishbot-m2fish-309-by-erpel/

Przed instalacją zalecam zrobić obejście, jeśli nie masz. Najlepiej Kamer Mod i zamienić folder z Hs, który możesz tutaj pobrać: http://hotfile.com/dl/118630137/a77f9b4/hshield_blocked.rar.html, tylko najpierw zainstaluj Mod.

 

1. Po ściągnięciu pliku, mamy w paczce:

- Injector 64 bit - jeśli masz system 64-bitowy, skorzystaj z tego w środku są 2 pliki, kopiuj je do folderu z Metinem.

- Injcetor 32 bit - jeśli 32-bitowy, to z tego, to samo co wyżej.

- Pointer Manager - w środku są 3 pliki, kopiujesz pierwsze 2 do folderu, gdzie masz Metin2, a Tutorial zostawiasz w spokoju.

- Czasy Wędek - będzie potrzebne jaki czas masz ustawić po uruchomieniu FB, nic z tym nie robisz.

- Pointer.m2p - to również kopiujesz do folderu z grą.

- readme - zostawiasz w spokoju.

2. Teraz potrzebny jest program PerX Injector, http://www.megaupload.com/?d=6Q4F75U0

Po wypakowaniu będą dwa pliki, skopiuj/przenieś je do folderu z grą Metin2.

3. Ściągasz Kamer Mod stąd: http://www.metin2mod.tk/metin2pl.html, wgrywasz go do folderu z Metinem.

4. Uruchamiasz Injector PerX, ten który wcześniej skopiowałeś do Metina.

- wpisujesz w rubrykę What to inject: metin2client.bin

- Naciskasz Browse, domyślnie powinien pojawić się folder Metin2, szukasz tam pliku M2Fish.dll, otwierasz go i zostawiasz okienko w spokoju, tylko go nie wyłączaj.

5. Odpalasz Metin2_Start, najlepiej utwórz skrót na pulpicie, po włączeniu automatycznie uruchamia się FB, a PerX znika, dalej sobie poradzisz, są to indywidualne opcje.

I PAMIĘTAJ: zawsze uruchamiaj plikiem Metin2_Start grę oraz przed włączeniem włączaj Injector PerX, jeśli chcesz grać na FB.

 

Instrukcja jest moja, bo w tamtym dziale wygasła. Link powinien już działać.

 

Polecam zajrzeć jeszcze do tych tematów:

http://www.mpcforum....ne-lowienie-fb/

http://www.mpcforum....rzez-gma-na-fb/

Edytowane przez frapsik5
Opublikowano (edytowane)

masz spis injectorów w dzoale metin2 download

 

któryś z przyklejonych.

Edytowane przez mamama00

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

Ten Fishbot działa i to bardzo dobrze :), a injector masz w paczce z Fishbotem.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...