Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Is Jest Wyłączane Kiedy U Nas Jest Dzień?


Kopar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy wyłączaja w longuyt2 is kiedy u chich jest noc a u nich dzień czy po porstu mają jakieś awarie?

Bo dzisaij rano jeszcze o 10 ładnie wchodziłem w is i kupywałem a za 2h już nie mogłem aż do teraz i wczoraj było tak samo... Plz odpowiedzcie

Opublikowano

Kurva cwelu tu chuja czytałem to i jakoś pizddo przetłumaczyłeś to trasnaltorem bo nic z tego nie rozumiem i jak masz gogos wyzywac to idź do mamy i nazywaj ja kurva jak chcesz. Jakbym cie spotkał to bym cie rozjebał jak psa tylko pewnie ty jestes jebanym psychopata co siedzi 24/7 na kompie... Wypierdalajj i nawet nie odpisuj bo wkurwie sie i zaczne cie jechac

Opublikowano
Kurva cwelu tu chuja czytałem to i jakoś pizddo przetłumaczyłeś to trasnaltorem bo nic z tego nie rozumiem i jak masz gogos wyzywac to idź do mamy i nazywaj ja kurva jak chcesz. Jakbym cie spotkał to bym cie rozjebał jak psa tylko pewnie ty jestes jebanym psychopata co siedzi 24/7 na kompie... Wypierdalajj i nawet nie odpisuj bo wkurwie sie i zaczne cie jechac

 

 

ty jesteś jakiś popierdolony! ty naprwade powinieneś się leczyć bo coś z tobą jest źle i a jak nie rozumiesz huntera00 topica to najpierw pomyśl i napisz w tamtym topiku

Opublikowano

Buhahaha wes wyjeb za okno klawiature i popatrz sobie na ekran... Wes nie nabijaj postow bo na chuj mam sie denerwowac? Wes wejdz w swoj post w ktorym napisales wszystko z translatora bo pewnie olewasz sobie szkole i zamiast uczyc sie jezykow to speirdalasz z lekcjii i grasz w metinia

Opublikowano

To możliwe ponieważ Chiny są o 9 godzin do przodu więc..... gdy u nas jest 10.00 to u nich 19.00 ..... ale nie jestem pewien

PS: lepiej zgłosić Modkowi niż wyzywać... ( nie stoje w jego obronie)

Opublikowano

2x up do mnie to?

 

@topic jak robie sobie nocki to is jest też wyłączone

×
×
  • Dodaj nową pozycję...