Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.Co najlepsze na moją postać? 2.Kiedy wyjdzie nowy hax?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

1. Witam moja postać to criminal mam 20 R i 4,5 tys szukam assalut rifle lub coś uniwersalnego na dalekie i bliskie kontakty.

2. Kiedy wyjdzie jakieś esp lub coś? Bo artifical narazie nie chodzi!

 

 

Ze słowami poważania koko703

 

@Edit chodzi o darmowego HaxA!

Edytowane przez koko703

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/
Opublikowano

1.Trudno mi powiedzieć ,mi wydaje się ,że każdy gra taką bronią jaką lubi ale moim zdanie polecam "Jockera" o ile masz odblokowanego

2.Esp jest cały czas ,artificial działa jest "Undetected" tylko musisz pobrać v.3.4

Opublikowano

Haxy, wyjdą kiedy wyjdą. To nie jest jak premiera gry. Gość robi haxa w wolnym czasie.

Opublikowano

To moglibyście mi dać linka do tego esp bo mi coś nie chodzi!

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/
Nowicjusz
Opublikowano

To moglibyście mi dać linka do tego esp bo mi coś nie chodzi!

głupi jesteś czy tylko udajesz takiego? Czytaj posty i tematy.
Opublikowano

Wypierdalaj z tego forum to forum o haxach zjebie pierdolony Kurwa!

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/
Opublikowano

Jakbyś niezauważył to to jest forum o haxach a nie dla osob nawracajacych cheaterow wracaj na swoje fora jak np. forum metin2 i udzielaj sie w watku przeciw cheaterom, nie lubie gdy ludzie nie mysla i sa niewyzyte

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/
Opublikowano

Ciulu tutaj jest apb a nie metin kretyn

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/
Opublikowano

Wulgi, spam.

Zamykam.

Jeżeli autor już się uspokoi i będzie dalej szukał pomocy proszę PW, otworzę.

 

Otwieram na prośbę. Myślę że już będzie spokój.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na twoją postać według mnie to obir był by dobry.

 

 

Nie baw się w górnika.

 

Zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...