Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Mam taki dylemat i z góry przepraszam że piszę w tej zakładce ale wiem że tu zaglądają wybitni znawcy komputerowi ;p, otóż mam silnik , plemion, wszystko działa , mam wersję LAN ( dla nieograniczonej liczby graczy) Serwer mam postawiony na moim komputerze bezpośrednio przez moje ip (można powiedzieć że NO- Hamachi) które jest zewnętnrzne ;( (pliki są od rysia ) .. Chcę go przenieść na hosting aby mógł działać bez udziału mojego komputera powiedźmy 24/7 ... I tu jest moje pytanie Które pliki przesłać na stronę, czy robić to przez FTP (Fille Zille ) , jak to później uruchomić ?

Takie pliki silnika posiadam

 

plemionaservermodifiedb.png

 

 

Bardzo proszę, za pomoc mogę doładować np. komuś konto za 50 zł i nawalić 5+

Opublikowano

Jeśli to hosting www to tylko pliki z htdocs, nie sądzisz? Bo gdzie byś miał wgrać te inne? Na hostingach apache jest już wgrane przecież.

Nie siłą, a młotkiem.

Opublikowano

No dobra, a jak już wgram to jak uruchomię i co mam zrobić aby mieć dostęp do MySQL ?

Opublikowano

Do tego potrzebujesz VPS lub dedyka. To tak jak byś chciał odpalić windowsa na hostingu :O

Zły dział :)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

×
×
  • Dodaj nową pozycję...