Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak shostować silnik plemion na stronę ?


GrOmErO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Mam taki dylemat, otóż mam silnik , plemion, wszystko działa , mam wersję LAN ( dla nieograniczonej liczby graczy) Serwer mam postawiony na moim komputerze bezpośrednio przez moje ip (można powiedzieć że NO- Hamachi) które jest zewnętnrzne ;( (pliki są od rysia ) .. Chcę go przenieść na hosting aby mógł działać bez udziału mojego komputera powiedźmy 24/7 ... I tu jest moje pytanie Które pliki przesłać na stronę, czy robić to przez FTP (Fille Zille ) , jak to później uruchomić ?

Takie pliki silnika posiadam

 

plemionaservermodifiedb.png

 

 

Bardzo proszę, za pomoc mogę doładować np. komuś konto za 50 zł i nawalić 5+

Opublikowano (edytowane)

Na serwerze www nie odpalisz plików .bat... Pliki z htdocs trzeba przenieść na serwer . Musisz zrobić kopie bazy danych i wgrać do bazy danych na serwie . Musisz posiadać tez ecoś tam . + zmiana danych do połączenia się za bazą danych . To tak ogólnie .

 

 

Jeśli już chcesz mieć 24/7 i masz zamiar wydawać kase na hosting kup vps i na vps postaw . Jak chcesz coś to pisz na gg .

Edytowane przez Ne Lubie Was

Zbieram te zielone .

 

 

obrazek2z.png

Specjalista
Opublikowano

Lepiej postawić silnik na swoim kompie, i zrobić go no chamachi , jest mnóstwo poradników na ten temat..

Silnik jest zakodowany, wiec chyba nie pójdzie na www ?< nie jestem szpecem >

Opublikowano

nie ma plików które zadziałają na hostingu

 

dslan_start.bat - nie da sie odpalic tego skryptu.

 

mozna jedynie kupic VPS/Dedyka z windowsem/linuxem i poszukac plików pod owe syatemy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...