Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No hamachi][No WL][No lags][No noobs][No premium][24/7][FreeBuild/RPG]IntervalMC


Camer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

onlinen.png


  • Serwer stoi na bardzo mocnej maszynie VPS, z systamem operacyjnym linux, w polskiej lokalizacji! Dzięki temu serwer jest włączony dosłownie 24/7, oraz nie ma WOGÓLE lagów!

 

 

informacjec.png


  • Serwer: VPS
    Adres IP: 192.166.218.71

screenyh.png


  • Oto link do albumu ze screenami, miasto jak narazie jest nowe, ale ciągle rozbudowywane. Mamy cuboida na miasto, wiec nikt go nie zniszczy:
http://imageshack.us/g/834/20110722202028.png/

 

noweinformacje.png


  • Posiadamy bardzo dużo pluginów, które umilą grę graczą. Nie chcieliśmy używać pluginu na pieniądze, gdyż jest to według nas trochę niezbyt rzeczywiste, więc u nas płaci się sztabkami złota! Można to wydobyć, zarobić itp. U nas każdy może mieć swoją działkę i grać jak na FreeBuild, ale musi też zdobyć materiały. Admnistracja może graczom dać tylko drewno, piasek i dirt, resztę gracze zdobywają sami, co jest zupełną innowacią! Zwierzęta i potwory, oraz PVP, jak narazie są wyłączone, ale niedługo włączymy je - gdy przybędzie graczy! Na serwerze są różne osiedla, GOLD, SILVER i pozostałe. Każdy gracz pierwszą działkę, na zwykłym osiedlu otrzyma za darmo! Za każdą następną, lub działkę na specjalnych osiedlach płaci się złotem! Do tego zapalniczki, oraz TNT zostały zablokowane.
     
    Zapraszamy!

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...