Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Bez obijania w bawełnę

 

Raty:

 

## RATES

EXP_RATE=700

SP_RATE=700

DROP_RATE=700

GOLD_RATE=999

 

Na start otrzymujemy 20 lvl i cały set +15 na 1 lvl do tego staty all po 10 :)

 

Rejestracja:

To jest ukryta treść, proszę

Działa na 100% :)

 

Status Serwera GameLogin działa :)

To jest ukryta treść, proszę

ilość kont i postaci sam się aktualizuje :)

 

Patche:

To jest ukryta treść, proszę

Wciskamy na paczkę np. na "Patch 2011-07-27" i się ściąga lecz jeśli ktoś posiada tego pacza wystarczy ściągnąć "Sam plik sl.dta" o odpalić LC.exe

 

Serwer wymaga clienta US'a spatchowanego jeśli takiego nie posiadasz ściągnij go :)

 

Ranking i Spis itemów na stronie narazie nie działa lecz postaramy się naprawić stronkę spolszczałem ja :)

 

Sieci Hamachi;

 

lc222/1

lc222/2

 

Tak widzicie sieci hamahi niestety nie udało mi się serwer postawić na no hamachi wynikiem tego jest ciągłe blędy w grze :) Zapraszam do gry!

Edytowane przez Usama Su kocken
Opublikowano

jakby co pomoge z reje ;] admin black last chaos sie klania z tej strony ;]

Za duza sygna - MrPiotrek122 / DZIEKUJE ZA USUNIECIE TAKIEJ PIEKNEJ SYGNATURKI ! :>

Opublikowano (edytowane)

Wreszcie będzie polski privat ze stronką, a nie zabawa w hamachi, potem zainstaluje bo juz nie mam miejsca na dysku.

Edytowane przez Hinder
Opublikowano

boze nie chodzi mi o to -_- ja edytowalem i pomagalem zrobic -_- o plik mi nie chodzilo bo plik nie jest moj

Za duza sygna - MrPiotrek122 / DZIEKUJE ZA USUNIECIE TAKIEJ PIEKNEJ SYGNATURKI ! :>

Opublikowano

mogłeś inaczej napisać bo to co napisales znaczy ze ty to zrobiles;p

 

jakie jest haslo do hamachi tak wogole? bo nie czaje gdzie co i jak wpisac

Opublikowano (edytowane)

przecież nie jestem ślepy pisze jak byk że nie właściwy URL lub nie istnieje

Edytowane przez Hinder
Opublikowano

bo moze serw off ? tego nei wiem nie jestem adminem na tym serwie :D

Za duza sygna - MrPiotrek122 / DZIEKUJE ZA USUNIECIE TAKIEJ PIEKNEJ SYGNATURKI ! :>

Opublikowano

Wreszcie będzie polski privat ze stronką, a nie zabawa w hamachi, potem zainstaluje bo juz nie mam miejsca na dysku.

Przecież to pseudo serwer przez Emulator <_<

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...