Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co można zrobić z telewizorka 5,5cala?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej;]

 

posiadam dośc stary czarno-biały telewizorek marki Fugison;]

ma on jedyne 5,5 cala

mozna go uruchomić także na baterie. ma antenke jak normalna antenka od radia;]

 

wiecie mam do niego sentyment i nie wyrzuce go choć jest czarnobiały chciał bym cos z nim zrobić i tu mam pytanie czy da się "przeprogramować" go na inny zasięg? albo coś bo z tego co wiem sygnał który telewizorek odbierał na aktualne fale?

;]

Opublikowano

aaa czyli "przeprogramowanie" odpada;] no dobra a cos z niesamowicie malym wyswietlaczem 5,5 cala?:D tylko on jest jak dawne telwizory czyli nie cięki jak LCD ; D

 

a jak ktos moze poradzic czy da sie zrobic tak by wyswietlal to co ja chce? np przez kabel z kompputera badz od anteny ?;] wiem mam duze wymagania ale warto spróbować bo mam duzy sentyment do niego;]

;]

Opublikowano

Oczywiście, że się da ! :)

Wystarczy wprawiony elektryk i myślę , że w cenie do 100 zł przerobi Ci na telewizję satelitarną HD z możliwością oglądania w 3D. Kwestia dobrego specjalisty ;))

BEZPIECZNY TRANSFER DANYMI NA CHOMIKUJ.PL

 

Opublikowano

Ludzie,nie rozumiecie, że on ma dla nigo wartość sentymentalną? Tzn, że nie wywali go, nie odda go za darmo, nie zrobi z niego kupki śmieci !.

@ Topic e tam jakiś dobry elektryk by to zrobił ;)


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

wartosc sentymentalna;]

 

jak bylem maly ogladalem na nim telewizje dobre 7lat temu^^ chyba jednak odstawienie go jako "eksponat" bedzie najlepszym rozwiązaneim gdyż nie chce go zepsuc;]

;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...