Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. W kolejnym, drugim TuTku pokaże wam jak zrobić automatyczną fabrykę kaktusów. Jestem pewien że było, ale raczej nie takim sposobem. Więc prosze modka o nie zamykanie tematu. Wszystko wyjaśnione w filmiku poniżej;).

 

http://www.youtube.com/watch?v=7pZV2VjHNYk&feature=channel_video_title

 

Pozdrawiam;).

 

@Wiem że nie stek ;D wyleciało mi z głowy

Znów ktoś zminusował -,-

 

@2 Proszę modka o zmiane nazwy na [vTuT] Fabryka Kaktusów według Kamila

Edytowane przez MrKamil

++

Opublikowano (edytowane)

MrGamesMetin2

 

Oczywiście, może kiedyś zbudował.

 

Ja na swoim świecie już od wersji chyba 1.2_02 miałem taką hodowlę więc minął już szmat czasu.

 

 

O tym sposobie dużo było już mówione, więc nie wiem po co filmik.

 

 

@Aha no i nie nadajesz się do nagrywania filmików.

Masz strasznie cienki głos, ciężko się słucha.

Edytowane przez . Mariek .

+

Opublikowano

@UP Film trwa 10 minut a ty po 8 obejrzałeś cały i zbudowałeś ? Bardzoo ciekawe.

 

Poradnik fajny, ja mam trochę większą hodowlę u siebie ;) Plusik oczywiście.

 

 

nie, zrobiłem to wcześniej :) oraz troche inaczej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

@up pare minut temu działał

Edytowane przez TopModel

motoryy.jpg

 

Pomogłem Daj Plusaa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...